Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtem meg, én rögtön bele is szerettem az első találkozásunkkor (a mai napig el tudnám mondani szinte lépésről lépésre hogy merre jártunk, mit csináltunk aznap). Azon a nyáron (kb 2 hónapja ismertük egymást) leírtam neki SMS-ben hogy mit érzek iránta, akkor azt mondta hogy ő csak barátságot szeretne, többet nem érez irántam. Telt múlt az idő, eltelt azóta 2,5 év és idén tavasszal egyik reggel suliba menet kaptam tőle egy SMS-t a következő szöveggel


"Naszóval... szerintem kb vagy két hete gondolkozhatok elmondjak e neked valamit vagy nem. 4 eve vagyunk mar kb baratok es mindig csak baratkent gondoltam rad. Es par hete miota folyamatosan talalkozunk erzek valamit...Azert akarom ezt neked leirni meert mindig olyan vesztett ugykent nezel ram es olyan rossz erzes. Minden maradjon ugy ahogy volt oke? Mar sokszor megjartam ezzel... fontos h ugyanolyan legyen mint voltm aztan majd lesz valami."


Azóta hallottam már a legjobb barátnőjétől, (akivel mint kiderült elég sokat szoktam rólam beszélgetni) hogy azt mondta neki hogy azért szeretne várni mert nem akarja hogy a gyerekes hülyeségek miatt tönkremenjen a kapcsolatunk mert hozzám szeretne majd jönni feleségül, ahogy ezt így hallottam a barátnőjétől, rá vagy 3-4 napra ezt szintén elmondta nekem, de már nem SMS-ben, hanem személyesen.

Nagyon szerelmes vagyok belé és nagyon nehéz várni rá, minden nappal egyre nehezebb, de én csak őt szeretem. Minden este a csókjáról álmodok, sosem volt köztünk még egy csók sem! :( minden reggel mikor felébredek, ha visszacsukom még a szemem az Ő arcát látom magam előtt.

Kérlek adjatok valami tanácsot mit csináljak?

Én 18/F

ő pedig 17/L



2014. aug. 21. 04:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon szerelmes vagyok belé és nagyon nehéz várni rá, minden nappal egyre nehezebb, de én csak őt szeretem. Minden este a csókjáról álmodok, sosem volt köztünk még egy csók sem! :( minden reggel mikor felébredek, ha visszacsukom még a szemem az Ő arcát látom magam előtt."


Ezt így egy az egyben mondd el neki.


"gyerekes hülyeségek miatt tönkremenjen a kapcsolatunk"


Mondd meg neki azt is, hogy semmi gyerekes hülyeség nem lesz. Eddig se volt, mert több éve barátok vagytok. Érdd el azt, hogy bízzon benned, és akkor nem fog félni.

2014. aug. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyan érjem el hogy hozzon bennem?
2014. aug. 21. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár úgy, hogy mondod neki, hogy bízzon benned, mert benned nem fog csalódni, nem hagyod el, stb... Persze ha "érettebben" viselkedsz a többi haverodnál, és netán ezt pont látja is, akkor az is egy jó pont.
2014. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerekes dolgot/dolgodat mellőznöd kell, ami számára visszataszító.
2014. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig is érettebben viselkedtem a korombelieknél, 15,5 éves korom óta minden nyáron dolgozok, amikor szükség van rá még iskola mellett is, nekem valahogy kimaradt az a "hülyegyerek" korszak az életemből.
2014. aug. 21. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem lehet baj. :) Figyelj rá oda, törődj vele, legyen valami közös hobbitok és ennyi.
2014. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!