Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon itt kész vége, merjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon itt kész vége, merjem megkérdzni, hogy akkor hogyan tovabb, vagy várjak egy kicsit még?

Figyelt kérdés
25 éves fejjel sem könnyebb ez a szerelem, már jó ideje szingli vagyok, és harom hete osszefutottam egy fiuval a városomban, aki 200 kilométerre lakik tőlem, de par napot itt volt. Mindent elkovetett hogy megismejen, es en meg olyan konnyedén igent is mondtam. Még 100 kilométer utazott hogy végül vasárnap este , éjjel egy romatikusat sétálhassunk. A legjobb volt. En meg mondtam neki, hogy azonban kell az o varosa melé utazzak, es ha ugy van akkor talalkozhatunk. Ez mult szombat volt, en ott is aludtam, a delutant es ejjelt egyutt toltottuk, es az egy het alatt egyszer ketszer smseztunk, de tobbre vagyom, nem esett szo meg eddig, hogy mit akar tolem, de en szivesen bevallalnek egy tavkapcsolatot. Vajon hagyjak neki kicsi időt, ne tapadjak, folytsam meg? Meg nem volt komoly kapcsolata, de emlitette, hogy szeretne, csak talan nem velem :))
2014. aug. 15. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudtok találkozni akkor van értelme,ha nem akkor nincs,mert csak rossz lesz.Meg egy 5 év múlva mond azt hogy nem könnyebb a szerelem.
2014. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mondás is úgy tarja, "néma gyereknek..."

Kérdezz rá, abból nem lehet semmi baj, vagy egy igent vagy egy nemet fog mondani és a szerint haladhattok...

2014. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!