Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tovább kellene próbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jánosgazda kérdése:

Tovább kellene próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már 1,5 éve ismerek és azóta ő az "egyetlen", nagyon jó barátok vagyunk, jól érezzük magunkat egymással, és nyáron el is kezdtem őt ide-oda elhívogatni, és az egyik ilyen eseményen szerelmet is vallottam (na jó nem nyálasan csak hogy tetszik nekem), erre ő azt mondta hogy örül hogy elmondtam, mert én is tetszem neki, de aznap nem kaptam semmit, még csókit sem :). Azonban később rám írt hogy nagyon kedvel engem de csak mint barátot, és ha megpróbálnánk is és lenne belőle valami akkor ez a barátság elveszne és ezt nem szeretné mert én vagyok az egyik legjobb fiúbarátja.(WTF?!)

Szóval azt kérdezném tőletek hogy ezt most mire véljem, miért tette ezt, mi lehet a szándéka, illetve hogy mit csináljak most és a közeljövőben?

Köszönöm 16/F



2014. aug. 18. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen mi nem egyértelmű? Végiggondolta, és úgy döntött, hogy a barátjaként szeretne megtartani téged, nem a pasijaként.

Ne próbálkozz tovább, felesleges, és elveszted, ha tovább erőszakoskodsz.

2014. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem szórakozom tovább, fiúbarát nem leszek, inkább leépítem. Keresek olyat, akivel lehet tervezni.
2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pacsula válasza:
Tényleg ne próbálkozz, és az előttem szólóval ellentétben maradjatok barátok, ha nem is olyan szoros barátok, de maradjatok azok, ki tudja mikor lesz/van szükséged egy barátra.
2014. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!