Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gyerekes amire készülök?

Figyelt kérdés
A barátnőm folyamatosan fiúkkal ismerkedik, részben neten, részben élőben. Már egyszer elmondtam neki, hogy ez nagyon zavar engem, pláne, hogy mindig beszélget valamelyikkel. Bocsánatot kért, és azt mondta, hogy nem gondolta, hogy ezzel megbánt. És semmi nem változott. Ugyanúgy folytatja. A tervem az, hogy én is felelevenítenék egy régi, 1,5-2 éve abbahagyott baráti kapcsolatot az egyik régi lány ismerősömmel. Megnézném, hogy reagál, és ha rosszul, elmondanám neki, hogy én nap mint nap ezt élem át. Szerintetek nagyon gyerekes ötlet? Tanács ilyen helyzetekre? Elhiszem neki, hogy csak barátok, és érzem is, hogy nincs több köztük, mégis zavar.

2014. aug. 23. 00:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyerekes, inkább beszéld meg vele, de ne követelőzz
2014. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
targykent hasznalni embereket sajat cel eleresere?...Hm sok sikert
2014. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Barátom ebből csak te fogysz rosszul kijönni,szerintem próbáld meg vele tisztázni.
2014. aug. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fényember ***** válasza:
Igen, nagyon gyerekes. Nekem is sok fiu baratom van, de nem ismerkedek senkivel se...legfeljebb ha elore tiztazom hogy figyu csak haverok vagyunk. Ha erzed hogy tenyleg csak haverok hagyd, vagy probald vele meg egyszer megbeszelni...de ezt ne csinald, mert elveszitheted ezzel, rogton leesik neki hogy bosszubol csinalod. :)
2014. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az. Rakd ki, aztán jöhet a csaj!
2014. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a barátnőd 1 qrva, miért nem keresel egy normálisat?
2014. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A megbeszéléssel az a baj, hogy nem érzi azt amit én. Arra gondol, hogy féltékeny vagyok, pedig szó sincs ilyesmiről. Egyszerűen csak rosszul esik, hogy az ő tárasságukat (is) keresi.
2014. aug. 23. 00:55
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

nem vagy féltékeny, csak ki akarod sajátítani, mert ő mással ne beszélgessen, csakis veled, mert téged zavar, ha másokkal is barátkozik.

tényleg választás elé akarod állítani, hogy inkább a barátairól mond le vagy rólad? biztos vagy benne, hogy ez helyes volna?


nézz alaposan magadba, hogy vajon tényleg túl sokat van-e másokkal, vagy csak te akarsz folyton vele lenni. lehet, hogy neked kéne keresned mások társaságát is, hogy ne lógj folyton a nyakán. ha nem ugyanazok az igényeitek és ráerőszakolod az akaratod, akkor nem fog működni a kapcsolatotok.


egy kapcsolatban általában nem az egyik vagy a másik félnek van igaza, hanem két egyenrangú embernek vannak eltérő igényei és érdekei, amik között meg kell találni a kompromisszumot (mindketten feladnak valamit) a békés együttélésért és a konszenzust (ami mindkettőjüknek megfelel), hogy működjön a kapcsolat....különben nem fog működni

2014. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ne tedd szerintem, mert ha megint feleleveníted a régi barátnőd, akkor az neki kissé szarul fog esni neki, hogy miután megoldódtak a problémáid már nem kellesz neki. Inkább próbáld vele megbeszélni normálisan, hogy neki hogy esne, ha te minden nap csajokkal beszélgetnél.
2014. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez miért gyerekes?

Nekem a leírásod alapján a barátnőd tűnik gyerekesnek. Nem érti meg, hogy neked ez rosszul esik és te sem teszed meg ezt vele, akkor ő miért csinálja veled? Gondolom gyártja a kifogásokat, hogy hát hozzá csak odajönnek a fiúk és beszélget vele...

Lehetséges, hogy rosszul esne neki, ha te is elkezdenél ismerkedni. De talán pont ezért is érné meg. Utána majd gondolkodjon el, ha látja hogy neked is vannak lány barátaid, ami neki rossz, akkor neked milyen lehet amit ő csinál.


Amúgy meg szerintem egy valami típushiba lehet nőknél. Nagyon sok lány csinálja ezt szerintem. És nem ártana móresre tanítani így a kedves barátnőt. Úgy látszik csak ebből ért. Ha pedig vége lesz ezért a kapcsolatnak, akkor sztem nem kár érte. Ő miért teheti meg azt, amit ha a párja tenne, neki sem esne jól?


Szerintem ez nem gyerekes ötlet, hanem egy logikus emberi lépés. Először szóltál, hogy ez neked rossz, ő folytatta továbbra is. Majd te is elkezded ugyanezt, amit ő csinál. Ha neki joga van hozzá, akkor neked is.


Itt egyedül a barátnőd az aki gyerekes. (És érzéketlen veled szemben)

2014. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!