Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez gyerekes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gyerekes vagy ti megértitek miért döntöttem így?

Figyelt kérdés
Adott egy majdnem 30 as férfi és vagyok én, 22 nő. X-et már ismerem kb. fél éve, sokat beszélgettünk online, mondhatni barátok lettünk. Pár hónapja vége lett egy hosszú kapcsolatomnak és X-szel elkezdtünk találkozgatni. Először barátilag, de aztán összegabalyodtunk, mert nagyon vonzódtunk egymáshoz. Én leszögeztem, hogy ez csak szex, nem kell kapcsolat, Ő ezt elfogadta. Amolyan barátság extrákkal esete volt ez. De aztán ő mindig keresett,sokszor felhívott, becézgetett, folyton csókolgatott már nyilvánosan a barátai előtt is, 1x haza is vitt, bemutatott a szüleinek. Lényeg, hogy nagyon jól éreztük magunkat együtt mindig. Nemrég párszor felhozta (általában mindig be volt csiccsentve) hogy mi lenne, ha komolyabbra fordulnának a dolgok. Én eléggé megijedtem, de mondtam neki, hogy azt hiszem örülnék neki, mert nekem tényleg nagyon szimpatikus, mint ember. Utána rá pár napra közölte velem, hogy Ő nem akar bántani, de szerinte ezt elkapkodtuk, még sokszor gondol az exére, nincs kész egy komoly kapcsolatra, viszont nagyon megkedvelt, imád engem és ezért sem akar bántani. Mondtam neki, hogy megértem és maradjunk tényleg csak barátok, ne bonyolítsuk. Amikor ezután összefutottunk meg volt sértődve, hogy csak puszit kap tőlem, nem pedig csókot. Teljesen értetlenül álltam a dolog előtt, hisz megbeszéltük. Sajnos utána újra találkoztunk és volt minden, aminek nem szabadott volna lennie már. Amikor elmentünk bulizni együtt féltékeny voltam picit egy lányra (mellesleg ő is az volt egy srácra, akivel csak épp beszélgettünk, szóval tényleg kész káosz) Azóta megint felhívott az éjszaka közepén hogy elmondja mi történt vele egy buliba, sokszor becézget és felhozta újra, hogy lehet, hogy a barátjának van igaza és meg kéne próbálni, mert ő más szemszögből látja a helyzetünket. Én megmondtam neki, hogy nem értek ezzel egyet, hiszen Ő visszalépett bizonyos okokból és így már nem tudom komolyan venni. Kértem, hogy hagyjuk az egészet, ne csókolózzunk többet, ne becézgessen, ne irkáljunk minden áldott nap, mert nem hiszem, hogy ez egy sima baráti kapcsolatnak felelne meg. Ha nem akar többet akkor ne sugallja azt, hogy mégis. Azt mondta a csókot hanyagolhatjuk, de a többihez ragaszkodik. Én erre azt feleltem, hogy akkor egy ideig ne beszéljünk sehogy sem, mert ez nekem így rossz, hisz sokat gondoltam rá mostanság akarva akaratlanul. Erre megsértődött. Kértem, hogy értse meg, hogy csak magamat próbálom védeni és ne legyen önző. Azt mondta érti, de én is értsem meg, hogy úgy könnyebb lesz betartani, hogy ne beszéljünk, ha Ő most megsértődik rám. Ezután elköszöntünk egymástól. Most komolyan gyerekes lennék, mert nem akarok szerelmes lenni olyanba, akibe kár lenne? Őt sem értem, mert olyan, mint aki nem tudja mit akar és 1x így, máskor úgy beszél. Most azon vagyok, hogy végre kiverjem a fejemből és csak barátként maradjon meg. Szerintetek lehetséges ez? Mit gondoltok?
2014. aug. 22. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok. Érzelmileg érett emberek ilyen tinlitangliba nem mennek bele.
2014. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég érett gondolkodással bírsz,és láthatóan elég okos vagy.Szerintem sem éri meg ebbe a dologba energiát fektetni,mert a pasi túl komolytalan.Ha normális féfit szeretnél,akkor nem hiszem,hogy ő a te embered.
2014. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!