Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hátrány egy közel 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány egy közel 40 éves pasinál, ha túl "gyerekes"?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy az anyukája főzi neki az ebédet, hanem, hogy nem túl komoly, általában poénkodik, szeret vígjátékokat nézni a tv-ben, nincs családja.

Lehetnek ilyen korú nők, akik hasonlóan élnek, gondolkodnak? Nem ismerkedésnek szánom a kérdést, csak, hogy előfordulhat nőknél is ilyen életstílus?



2014. aug. 16. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Korodbélinél hátrány. Fiatalabb korosztályban keresgélj.
2014. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan nőt aki 35 éves, de a viselkedése alapján simán lehetne 18-20. Bulizgat, pasizik, és még csak nem is gondol családra meg házasságra.

Szóval biztos vannak ilyen nők, de szerintem ez nem gyakori. Meg ilyen korban aki szingli az általába már elvált meg gyereke van.

2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Ilyet sem láttam, hallottam még. Közel 40 évesen nem hiszem hogy valaki gyerekes. És ezen okok miatt tartod gyerekesnek?

Én 35 vagyok, én is szeretek viccelődni, poénkodni (mert ki nem? Inkább nevessek, mintsem egy begyöpösödött, szűkszavú, rossz hangulatú ember legyek.)Amellett pedig komoly vagyok, tele célokkal.

Vígjátékot én is szeretek nézni, igaz nem TV-ben, hanem online, és megválogatom milyet nézek meg. (manapság egyre szarabbakat készítenek.)

Ha nincs családja, biztos van rá magyarázat, oka. Nekem sincs, pedig lehetett volna. Csak eddig habzsoltam az élet örömeit és direkt nem akartam magam még eddig lekötni.

Nők közt is vannak ilyenek tucatszámra. Bőségesen.

2014. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!