Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 40 évvel idősebb pasi tetszik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évvel idősebb pasi tetszik! Lehet jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

21 vagyok, még tanulok, de most a nyári gyakorlatomon megismerkedtem egy jóképű szakmabelivel. Ő kezdett felém nyitni, meg is lepődtem. Akkor még nem tudtam, hogy 60 éves, mivel annyira jó formában van, hogy olyan 45-50-nek tippeltem. Elvált, két fia van, akik nálam is idősebbek.

Imponáló a megjelenése, a viselkedése, udvarias, nem rámenős, de azért érezteti, hogy ő talán többet is szeretne egy szimpla munkakapcsolatnál. Értelmiségi ember, jól keres, de itt szögezném le, hogy nem a pénze fogott meg benne, hanem én is érzem azt, amikor vele vagyok, hogy egy hullámhosszon vagyunk, hasonló a személyiségünk, a gondolkodásmódunk.

Persze a félsz megvan bennem, hogy talán csak pár éjszakára kellek neki (amit jobban belegondolva nem tudok elképzelni róla), hogy ha esetleg mégis összejön, akkor a volt felesége, a fiai utálni fognak, pénzhajhász r*bancnak fog engem a környezetem gondolni, pedig nem így van.

Még nem vagyok szerelmes, de el tudnám képzelni magam vele egy párként, és belé tudnék szeretni, mert emberileg egy tünemény. Nyitott, őszinte, szókimondó, határozott egyéniség, mellette igazi nőnek tudnám magam érezni.

Mindig is a koromnál sokkal komolyabban viselkedtem társaimmal ellentétben. Bevallom, mindig az idősebb férfiak jöttek be, úgy gondolom, nekem egy ízig-vérig férfire van szükségem, nem egy nagyra nőtt kisgyerekre, mint a velem egykorú fiúk.



2014. aug. 23. 10:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az jó, ha egy kapcsolatban a pasi idősebb. De nem 40 évvel. Az iszonyú sok. Neki 4-5 jó éve van még a szexből, neked meg 30. A gyereknevelésről meg ne is beszéljünk.
2014. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö , valamelyest én meg értlek téged, énis a idösebb férfiakhoz vonzodom, ugyanezt gondolom amit leírtál.Szeretem magam nönek érezni. Bár nekem meg nem volt 60 éves pasim, de ha jol nézne ki, miért ne, egy probát megérne. Jelenlegi párom csak majdnem 10 évvel idösebb,épp ideális. Probáld meg a pasival,sodrodj az árral, még jo is kisülhet belöle, vagy épp ellenkezöleg. Egyszer élünk. Sok sikert :)
2014. aug. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Majd ha az öregnek már nem áll fel rendesen, te meg túl leszel fűtve, úgy fogsz vissza rohanni ahhoz a gyerekes korosztályodhoz, hogy füstöl a valagad anyukám! Gázul hangzik, gyerekesen, vagy bunkón? Lehet, de ez az igazság! Őszintén, már megint ez az általánosítás! 26vagyok, nem nevezném már magam gyereknek! Van saját egzisztenciám, saját élettel! Jó hogy nem már lassan a tizenéves béka segge alatt kullogó korosztály is 50-60éves papókákat akar majd magának! Bár nagyon efelé tendálunk! Tiszta szégyen!!!
2014. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
a pénze kell mi?
2015. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek végül, Kérdező?
2015. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!