Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
Amíg meg nem kapok valakit, addig érdekel csak, és addig azt is hiszem, hogy szeretem. De onnantól, hogy összejövünk vége, minden hibája idegesít. Nincs bennem amúgy sem túl sok empátia. Hogy változtathatnék ezen? Más is érez hasonlóan? 23L

2014. aug. 23. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Empátia bennem sincsen.


De szerintem ez nem arról szól. Mi az, hogy idegesít ? Senki sem tökéletes ezt kell a fejedbe vésned, és az apró hibákon nem problémázni. De fejtsd ki inkább mit takar ez --->"minden hibája idegesít".

2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy,önző vagy mint én
2014. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 PearlDiver ***** válasza:
Vegyél vissza kicsit az arcodból, tréningezd magad önismeretből. Akkor majd jobban fel tudod mérni, ki kell neked.
2014. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
minden hiba, azok a semmiségek, pl hogy mégsem tetszik, ahogy öltözik :S Dolgozok az ügyön különben, köszi:)
2014. aug. 23. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek, hogy hogy öltözik és társai elég felületes dolgok. Nem hinném, hogy itt szerelemről lenne szó. Próbálj meg ne csak a külsőségek alapján párt találni, mert mindig ez lesz.

Keress valakit, akivel nagyon jókat tudsz beszélgetni, akit érdekel hogy mi van veled, megért és támogat, ha szükséged van rá.

Ha megtalálod, nem fog érdekelni, hogy hogy is áll rajta az az ing, vagy épp milyen a frizurája.

2014. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Minél több kapcsolatod volt annál kevésbbé valószínű hogy szerelmes leszel. És ez hatványozottan értendő .
2014. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért mi az összefüggés?
2014. aug. 25. 09:28
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem #6 arra gondol hogy elfásulsz a sok párkapcsolattól.

Volt már, hogy küzdened kellett egy srácért? úgy értem, akár heteken-hónapokon keresztül várni rá, szép lassan elcsavarni a fejét?

2014. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt hogy 4 hónapig epekedtem, aztán megkaptam és semmi. Mármint nem volt vele különösebb bajom, de én szerelmes szeretnék lenni! Amíg meg van valakim, akibe nem vagyok, addig erkölcsös vagyok annyira, hogy nem keresek mást közben... Nem tudom lemondjak-e a szerelemről, vagy legyek addig egyedül, amíg nem jön... :S
2014. aug. 25. 23:09
 10/10 A kérdező kommentje:
hátha valakit érdekel, ez azóta a gyökeres ellentétére fordult, mindenkibe beleesek, akivel randizok... nem tudom melyik a jobb, így több a csalódás, de meg is tudom milyen emberek vannak...
2015. ápr. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!