Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Már huzamosabb ideje viszonyom van a Főnökömmel. De neki mellettem sok más nővel is van kapcsolata, de csak ilyen egyéjszakás kalandok ezek. Elnézem neki, mert azt mondta, hogy szeret engem.

Már többször volt házas, abban reménykedem, hogy elvesz majd.

Nektek mi a véleményetek a kapcsolatunkról? Lehet belőle házasság?



2014. aug. 23. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek és el akarlak venni (L). Mikor dugunk akkor?
2014. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De neki mellettem sok más nővel is van kapcsolata



Nem szeret, sosem szeretett, csak használ, ingyen (jó nagy buta vagy). Ha szeretne nem lennének mások, egyszerűen nem kellene más nki.Akár mit pampog.

2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Elnézem neki, mert azt mondta, hogy szeret engem. " :D Húha!
2014. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a szexnél többre kellesz neki. Nem értem, hogy egy ilyen nyilván intellektuális nő, hogy nem veszi ezt észre, és hogy miért a parasztoknak jutnak a nprmális csajok?
2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!