Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is történtek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történtek már ilyen dolgok?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes, volt egy barátnőm szép volt jó volt de kihűlt végül a kapcsolatunk. Én még mentem utána őt már viszont nem érdekeltem. Mikor összeszedtem egy másik csajt hirtelen elkezdett rám írni meg, hogy beszélni akart velem, találkozni stb. Másik eset nemrég összejöttem egy lánnyal, és hirtelen sok lány elkezdett keresni hívogatni meg sokkal nyitottabbak lettek velem páran. Én nem értem ezt, amíg nem volt barátnőm addig miért nem kerestek. Nem értem ezt az egészet :/ veletek is voltak már ilyenek vagy csak engem szívat az élet? 17/f

2014. aug. 23. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nőknek az kell amit nem kaphatnak meg, mert ha végül megszerzik akkor büszkék lehetnek magukra és abból veszik aztán a személyazonosságukat hogy micsoda manipulatív lángelmék lol

Ne törődj a kretén volt nőddel, fókuszálj az újra régit meg hagyd megfőni, ha vissza tudna szerezni úgy is csak bedobná a hisztit hogy ott hagyjon megint

2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a gondolatmenetük, hogy ha valakinek kellesz, akkor biztosan jó pasi vagy. Ha meg senkinek sem, akkor biztos valami baj van veled. Ezért van, hogy vagy egy nőnek sem kellesz, vagy mindnek. Köztes állapot nincs.
2014. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont velem is hasonló a helyzet :) Velem jelenleg történik ez, mert mindenkit elüldözött a volt barátnőm a környezetemből. Hát az biztos, hogy eléggé féltékeny lesz a volt barátnőd. Az enyém az... De nem nagyon érdekel, mert ő dobott.
2014. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nőként mondhatom el magamról ugyanezt.Ez Murphy törvénye.Bár akad jelentkező bőven,de nekem valójában nem kell egyik sem,mert a szívem még az exemé.Ennek ellenére most mindenki teperni akar,és akkor is ez volt,mikor még együtt voltunk a barátommal.
2014. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké fiúk, a gondolatmenet nem rossz :D, de valamiért mégis azt mondják, hogy a női agy kifürkészhetetlen (már az értelmeseknél). Úgyhogy azért ez ennél bonyolultabb. Van benne bizonytalanság is. Meg lehet, hogy azért dobott mert mást akart, de aztán belátta, hogy rossz döntés volt. De aztán lehet az is, hogy tényleg csak féltékenység az egész.
2014. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Isten útjaira mondják, hogy kifürkészhetetlen, nem a női agyra :)

A női agy tulajdonképpen egy férfi agy, csak számtalan helyre random-generátort építettek bele, hogy tényleg semmi értelme ne legyen sose a női döntéseknek.

2014. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És olyan döntéseket hoz, amiket férfi aggyal sosem tudnátok felfogni.
2014. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg azt kell mondani erre, hogy jajj mert édesanyád sem hozott soha értelmes döntéseket, tehát te is tévedés vagy?:) hagyjuk már. Azért van valami jó is azokban a döntésekben és van értelme, csak azonnal nem érted meg..
2014. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!