Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyű dolgok történtek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű dolgok történtek! Képtelen vagyok ezen túl lépni, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, első nap szerelmem, 1év, közös nyaralás, rengeteg közös program, és a szüleim imádják őt, ahogy az ő szülei is engem. Voltak veszekedések, hol nem? Viszont már egy ideje eldurvultak. Eléggé durván bánt velem, sokszor sírtam amit gyűlöl..főleg ha oktalannak tartja. Azt mondta megöl, felcibált a lépcsőn, megrugdosott, és szétpofozott.. nem bírom feldolgozni.. Tudom mi lenne a helyes, de 8 hónapig tökéletes volt az egész.. minden este sírva alszom el, talán önsajnáltatás is.. eszembe jut a sok ütés, bántalmazás, és úgyérzem nem tudok, nem akarok így élni.. képtelenség:( mit tegyek?
2014. márc. 15. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Menj el Csernus doktorhoz. Ő majd megvígasztal.
2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szegény :( Sajnállak. Az ilyen nem ember. Próbáld meg megkeresni az iskolapszichológust (nagyobb sulikban van), hátha tud segíeni
2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2014. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla senkinek se beszélni... megőrülök:(
2014. márc. 15. 21:07
 5/20 anonim ***** válasza:

Szüleid tudnak róla/sejtenek valamit?

De amúgy szüleidnek mindenképp mond el!

2014. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ó :( nem tudok segíteni, én is csak annyit tudok ajánlani hogy keresd fel a sulipszichológust. de együtt érzek veled :(
2014. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, mesélj privátban, szívesen meghallgatlak és könnyebb lesz! :/
2014. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megszakítom oké.. DE azt eleve nehéz feldolgozni, nem hogy még így, hiába szakítanék meg mindent vele, nem felejtenék el semmit se ! SOHA...
2014. márc. 15. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:
El nem felejted, az biztos, de egyszer túl tudsz lépni rajta, ha máshogy nem, majd más mellett.
2014. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

aki egy nőre kezet emel (és nem azért mert én is az vagyok), azt Dunába lövetném gondolkodás nélkül.

Meg lenne oldva az árvízvédelem hamar.

2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!