Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a baj azzal, ha egy 12-13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha egy 12-13 éves gyereknek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés
Én 13 éves lány vagyok és sok helyen olvastam, hogy aki ilyen korban jár valakivel az 'ribizli' meg ilyenek. Szerintem ez nem igaz, én már jártam valakivel és komoly kapcsolatot akartam csak sajnos az a fiú nem volt túl alkalmas rá. Mi a véleményetek?

2014. aug. 23. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baj ninncs vele szerintem 15 /F
2014. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ezt a felnőttek rémálomnak élik meg. Önmagában nincs vagy nem lenne gond azzal, hogy a tizenévesek járnak valakivel... egyszer ebbe is bele kell kezdeni. Megtanulod értékelni a másikat, megízleled milyen az, ha viszont szeretnek...


A gond ott van, hogy a mai világban már jön a szex is sokszor. Amit a társadalmunk már nem tud kezelni. Így elutasítja, megveti ezt a magatartást. Régebben az emberek 16 évesen tartottak ott, ahol a mai 13-14 évesek. És ez baj. Baj, mert minél fiatalabb az ember, annál nehezebben egy felnőtt felelősségével szembeszülni és azt a lehető legjobban kezelni. A szexualitás sok kérdés és sok baj is bejön. Amiért mind felelősséggel tartozunk. Ezt nem lehet el mis-másolni. Mert az élet hajtja be a hülyeségükön a kamatot. És az csak a hab a torán, hogy nemkívánt terhesség és megszakítás... elve a szexel egy csomó kérdés bejön az életünkben. Miért nem élvezem? Miért fáj? Jól csináltuk stb...


Erre egy 13-14 éves nincs felkészülve mentálisan. Pedig manapság annyira menő szexelni, csak igazából a fiatalok nem tudják mi is az.


Szóval az, hogy fogják a kezed és megpuszilgatnak, csókolnak azzal semmi kifogás nincs... de ilyen korban az egyre nagyobb társadalmi nyomás miatt már a szex is bejön, és az minden szülő rémálma...

2014. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
79%
Azzal önmagában semmi baj nincs, azzal viszont igen, ha azt hiszik h ettől nagyfiúk és nagylányok és összevissza bacnak és hasonlók. Tisztelet a kivételnek ugye ezúttal is.
2014. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy én egyáltalán nem akarok szexelni, csak beszélgetni, randizni és mondjuk csókolózni.
2014. aug. 23. 17:24
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Az úgy sztem rendben van, csak

1. A srác is gondolja ezt így

2. Szülők is elhiggyék és bízzanak benned.

2014. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Ha nem akarsz idősebbnek tűnni és felelőtlenül utánozni a felnőtteket, hanem inkább a saját utadat keresed őszintén és lelkiismeretesen, akkor nincs semmi gond :)
2014. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a kérdésedben benne van a válasz,mert még gyerekek.Én nem mondom hogy ettől "ribizli" lennél/leszel,de nekem furcsa ebben a korban a párkapcsolat,főleg ahogy írod,a komoly kapcsolat.Mikor én voltam ennyi idős valahogy ez nem volt kérdés,pedig nem vagyok annyira öreg a 24 évemmel :)
2014. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fú, nekem baromira bejönnek a 12-13 éves lányok, olyan cukik!*-*
2014. aug. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!