Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy depressziós borderli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy depressziós borderline lánynak párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 00:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Itt vagyok... Ugyan ez. 18/F
2014. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2014. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Lehet, csak meg kell találnia azt aki képes kihozni a derűs oldalát és rengeteg támogatást ad neki a szeretete mellett. Unokatesóm már megtalálta a párját, neked is menni fog csak ne add fel! :)
2014. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Lehet, persze. De aki ilyenre vállalkozik, az valószínűleg nem tudja még, hogy mibe vág bele. :P

Sok türelem kell tényleg, és még így is két embert morzsol egyszerre a betegség.

2014. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én is depressziós vagyok és a válaszom, hogy igen, DE nem lesz túl hosszú életű. Először el kéne járni kezelésre és utána már simán működhet.
2014. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Milyen egy "borderline lány" ?
2014. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ez egy személyiségzavar, szélsõséges hangulatingadozásai vannak az illetõnek és egyéb nehezen elviselhetõ tulajdonságai. Lehetni lehet kapcsolatod de nehéz fába vágja a fejszéjét aki egy ilyen emberrel kezd párkapcsolatot.
2014. aug. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én is depressziós és borderline személyiségzavaros vagyok. A tüneteim 15 éves koromban kezdődtek, de senki nem vette komolyan. Több párkapcsolatom is volt, de azt kell mondanom, valóban nem volt egyszerű velem. Idén március végén sikerült diagnosztizálniuk a mentális bajaimat, azóta voltam már pszichiátrián, egyéni és csoportterápiára járok. Tíz hónapja van egy párkapcsolatom, többek között ez motivál abban, hogy végigcsináljak minden kezelést, de természetesen magam miatt is teszem. Nagyon kitartó és megértő partnert kell találni, és persze a betegnek is minden erejével küzdenie kell, hogy ne a párján csapódjanak a dolgok.

Én folyamatosan javulok, jobban érzem magam, amióta tart a kikezelés, és a kapcsolatom is nagyon jó, együtt is élünk. Ő kitart és bízik bennem, hogy végig tudom csinálni.

Szóval a kérdésre a válasz: Lehet, de sok múlik az érdekelt feleken, és szükségesnek tartom, hogy a borderline-os kezeltesse a betegségét, máskülönben csak egyre rosszabb lesz.


25/l

2014. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

[link]

ajánlom figyelmedbe! 25 éves nő és párkapcsolatban él sőt, most költözött össze a párjával

2014. aug. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
NeonPink, hogy te milyen drága vagy! :) Köszönöm, hogy ajánlottad a blogomat! Pont a fölötted lévő válasz az enyém :)
2014. aug. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!