Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs barátom? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már. És remélem hogy senki nem gondolja, hogy csak unalmamban akarok egy pasit, vagy azért mert már mindenkinek van/volt. Tényleg szeretnék egyet, több párt látok és irigy vagyok rájuk.

Nem csókolóztam még, nem voltam randin, nem volt igazából egy fiú sem akivel akár lehetett is volna valami.



2014. aug. 23. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
majd lesz. még nem maradtál le semmiről
2014. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha rám írsz ismerkedhetünk :) veszteni valód nincs :) 16/f
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Majd lesz, de most ebből a pár tényezőből mondjuk meg hogy miért nincs?
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16 éves vagy könyörgöm. Társadalmi nyomás? Kakáld le! :)
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Muti képet és ismerkedjünk.
2014. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csúnya vagy.
2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mindig megbánom ha kiírom ezt a kérdést. Nem akarok itt ismerkedni. Nem akarok ,,könnyed szex kapcsolatot" sem, szóval aki ilyenen gondolkozik az ne írjon privát üzenetet, mert már kaptam és NEM!


21:13 néhány plusz info rólam:

kedves vagyok, kicsit félénk, szarkasztikus, okos, állítólag vicces. Kicsit alacsony, karcsú testalkat.

2014. aug. 23. 21:20
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó nem, nem vagyok csúnya. És nem vagyok beképzelt sem, nem azt mondom hogy én vagyok a leggyonyorubb lány a világon, de csinos.

Hosszú, hullamos vilagosbarna hajam van, vilagos kékes-szürkés szemem, telt ajkaim, kicsit turcsi orrom.

2014. aug. 23. 21:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Milyen választ vársz Pötyi? Segìteni próbálunk. Mit szeretnél?
2014. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Leirtak alapjan szép lehetsz, lehet csak keves idot toltesz tarsasagban, vagy esetleg tul szep es felnek odamenni hozzad :) (kek szem engem megőrít )
2014. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!