Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 éve nincs barátom. Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve nincs barátom. Velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Habár volt akivel össze is jött a csók, de kavarásnál tovább sehogy se jutottunk, vagy éppen csak szexre hajtott. Hogy lehet, hogy mindig csak a "rosszakat" fogom ki? A rendes srácok miért félnek egy szép lánytól?

2014. jún. 19. 14:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról!
2014. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

valószínűleg túlzásokba esel....

Majd lesz...

Amúgy jó duma:)

2014. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anitaanita ***** válasza:
Vagy máshogy látnak a pasik, vagy pedig nem tudnak megnyílni előtted.
2014. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem barátom soha nem volt, 26 vagyok.

Jelentkező akad, de akárki nem tud megfogni, és úgy nincs értelme.


Amúgy nem is akartam barátot sokáig, csak szexet, szexkapcsit...most már jó lenne, de hülye az összes kb.

2014. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Mindennek eljön az ideje, mindenki ezt fogja neked mondani. Ez egy nagy hazugság, viszont mindenkinek megvan a párja valahol, csak megkel találni. Keresgélj!
2014. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
mutatsz képet? ha külsőd rendben van, akkor tényleg csak benned lehet a hiba :/
2014. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#4-es válaszolónak:


Ha sokáig csak a "szexkapcsi" érdekelt, akkor gondolom olyan pasikkal "szexkapcsiztál", akiknek szintén semmi másra nem volt szükségük, csak egy hülye lyukra, amit betömnek... :-)


Ergó ilyen tapasztalatokkal a hátad mögött nem is csoda, hogy egy értelmes srácot sem tudnál említeni... :-)


Mindenki azt kapja, amit megérdemel, nyilván neked a hülyékre van igényed, ez ennél nem bonyolultabb! :-)

2014. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem félek a szép lányoktól, csak épp tudom, hogy semmi esélyem sincs náluk, ennyi a történet.
2014. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
próbálj te is kezdeményezni!
2014. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan egészséges srác, aki nem hajt a szexre, ha tetszik neki egy lány? Egyébként még akire azt hiszed hogy csak a szexre hajt, hidd el annak is kell barátnő szabadidőhöz. Strandolni, bringázni, túrázni, esténként csak simán kimozdulni is unalmas lenne csaj nélkül.
2014. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!