Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ringring kérdése:

Szerintetek szeret még, és van még esély?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 éve vagyunk együtt (23,25 évesek)2hete bejelentette hogy már nem szeret, és legyen vége!Sok neki hogy mindíg együtt vagyunk, szeretne kis szabadságot hiányzik neki a szabad élete szóval besokallt! Így váltunk el hogy lehet hoy megbánom lehet hogy nem és válljunk el barátságban( ő mondta ezt)! Azóta ha írok nekisms-t nem ír vissza a hívom vagy találkozunk nagyon bunkó lett velem mintha ő sértődött volna meg valamin vagy mintha én bántottam volna meg valamivel! Azóta amióta nem vagyunk együtt járkál minden felé, ismerkedik társaságba jár szinte minden este! Ugy érzem rajta hogy őt egyáltalán nem viselte meg a szakítás! Kérdeztem tőlle nem-e csaj van a dologban de azt mondta ő most magányra vágyik nem másik nőre és nem kell neki senki! De őszintén ha mindenki magába néz van ilyen hogy egyik napról a másikra nem szeretjük a másikat? mert szerintem nincs!! A másik dolog nekem előtte volt egy 4éves kapcsolatom és engem az is megviselt mikor én szakítottam az akkori barátommal pedig már teljesen elhidegültem tőlle és nem szerettem! Kérem segítsen valaki főleg fiúk légyszi ti jobban értitek ezt (mivel fiúk vagytok)! teljsen beleőrülök és tiszta szívemből szeretem és már kombinálok mert sok az érdekes dolog körülötte amiota nem vagyunk együtt és ebbe belefogok zavarodni! szerintetek lehet még esélyem nálla vagy már tényleg nem szeret? Előrre is köszönök minden választ és segítséget!

2014. aug. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret.
2014. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát te te vagy ő pedig ő.


Az nagyon jó meglátás, hogy az ember nem szeret ki egyik napról a másikra a másikból... ez eg hosszú folyamat volt, amit nem vetettek észre.


Szerintem amit megtehettek volna, azt már eljátszottátok. Elege lett a megkötésből. Lehet nem kapott elég teret (szabadságot) a kapcsolatban. Hamar be lehet sokallni attól, ha minden program csak a páromról szól, és úgy élek, hogy neki feleljek meg... ilyen kapcsolatban a férfi olyan lesz mintha kasztrálnák. Ő vágyott egy kis térre, és eddig bírta.


Most azért ellenséges veled, már rég túllendült azon a ponton, hogy szeressen gyászoljon. Akkor lépet ki a kapcsolatból, amikor már nem érzet semmit. És igen most inkább élete keserűségét látja benned mint a volt társat.


Amit tehetsz, hogy tovább lépsz, a következő kapcsolatodban többet kommunikáltok és megértőbbek lesztek egymás felé. Elengedni bulizni, a haverokkal lenni, kis teret adsz neki ha igénye van erre (minden egészséges embernek igénye van rá). Egy pár vagytok, de nem sziámi ikrek, hogy az élet csak körülötted vagy körülötte forogjon. Ugyanúgy meg kell találni azokat az elfoglaltságokat ami nem a másikról szól.



Szerintem ez a hajó elúszott. Neked is tovább kell lépned, és ha valóban szereted akkor tiszteletben tartani a döntését. És fiúknál külön ügyelni, arra, hogy megbeszéljétek a vágyaitokat, igényeiteket, mert sok férfi erről nem beszél inkább magába tartja, mert sok nő zokon veszi, ha nemcsak érte élnek...

2014. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon úgy tűnik,h ennek annyi,elmúltak nála a dolgok. De ne azt hidd,h egyik napról a másikra. Érlelődött ez már benne. Jobban járnál,ha nem keresnéd.
2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap beszéltünk! Azt mondta elege van abból hogy mindíg mindenkinek bekell számolnia arról hogy kivel, hol és mit csinál! Nem kell neki barátnő egy jó darabig nem akar senkit! Pedig én sose kértem számon sőt mondtam hogy nyugodtan menjen ha menni akar ő nem ment......De azt mondta hogy kicsit hiányzik neki hogy nem beszélgetünk nem vagyok ott....nem értem de mégis bunkó velem!

Na és most ezuek után még mindíg ezt mondjátok?

Lehet jobb lenne ha soha többet nem beszélnénk...de én nem akarok túl lépni rajta nekem más nem kell csak ő...

2014. aug. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!