Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség volt ezért szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt ezért szakítani? 18L

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottam az első barátommal,akivel másfél évig jártunk. Ő fantasztikus srác, és nagyon szeretett, mindenki szerint elment az eszem. Én nem tudtam elképzelni, hogy vele élem le az életem, úgy éreztem nem biztos, hogy szeretem ehhez eléggé, és más tapasztalatokra is szükségem van, ezért szakítottam. De nagyon hiányzik, még jobban, mint vártam. Mit tegyek?

2014. aug. 24. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem szeretted, akkor jól tetted, érthető, ha más tapasztalatra is vágysz, nem vagy ezért ri-banc, ne figyelj erre a sok irigy századforduló előtti aggyal rendelkező himsovinisztára.

Szerintem beijedtél, hogy mi van, ha ő lesz az első és az utolsó is.

2014. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Mihez kell más tapasztalat? Ha van egy jól működő párkapcsolat, akkor miért kell szakítani?

Azt hiszed, hogy ha több pénisz jár benned, akkor tapasztaltabb leszel? :)

2014. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem beijedtél, hogy mi van, ha ő lesz az első és az utolsó is"


Miért, ez olyan félelmetes dolog? Ha szeretek valakit, akkor nem vagyok kíváncsi másokra.

2014. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hülyeség szakítanod! Igy esélyt kapott a volt barátod, hogy olyan lányt találjon, aki megbecsüli! Te meg csak tapasztald meg, amit szeretnél..:) Például, hogy hogyan lehet elrontani valamit, amit jó, mert az amerikai filmek átmosták az agyad...
2014. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két utolsónak! Szeretem, de mindig úgy éreztem, ő jobban, és ez frusztrált. Nagyon ragaszkodtunk egymáshoz. A tapasztalat alatt nem azt értem, hogy minél több emberrel lefeküdjek, egyelőre nincs ilyen vágyam egyáltalán. De úgy látom, itt majdnem minden ember a legerkölcsösebb szent, aki sose kívánt meg mást, csak akivel először csókolózott.
2014. aug. 24. 17:07
 16/20 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam az első párkapcsolatommal 20 évesen, hogy azért választottam őt, hogy együtt maradjunk, és kész. Nem éreztem magamat kevesebbnek azoknál, akiknek több párkapcsolata volt.

Hogy végül szétváltunk, annak oka volt, de 12 évig voltunk együtt.

Most a második párkapcsolatomban élek, 3 éve, összeházasodtunk.


Szentnek tartasz?

Szerinted jobb ember az, aki több emberrel van együtt? Az pedig csak egy őskövület lehet, aki nem kívánja váltogatni a partnereit, ha rájuk un?

2014. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintem jó ember az, aki őszinte. Én az voltam a páromhoz. És visszafogadna most, biztos vagyok benne. De nem akarok vele szórakozni. Nem akarom megcsalni (nem is tudnám). De nem akarok 35 évesen 3 gyerekkel arra ébredni, hogy nen vagyok biztos benne, hogy a párom az igazi. Félek, hogyha elhagyom, és fél év múlva jövök rá, hogy ő kell, már nem lesz ott. De lehet annak se lesz jó vége, ha most erőltetek valamit, amiben nem tudok 100% ig jelen lenni.
2014. aug. 24. 17:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Jól tetted, nincs értelme hitegetni se őt, se magadat :) Most egy kicsit nehéz, és valószínűleg lesz még ennél a kapcsolatodnál jobb is, rosszabb is, biztosan sokat fogod bánni, de ha ő az igazi, akkor előbb-utóbb úgyis visszatalál hozzád. Most próbáld magad túltenni rajta, ha már megtetted, legyen büszkeséged és tartásod, ne szórakozz vele.
2014. aug. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi is elég fiatalon jöttünk össze, azt hiszem, sejtem, mit érzel. Ahogy komolyodott a kapcsolatunk, időről időre megijedtem, hogy nem lesz már soha első randim, izgatott várakozás, készülődés a randikra, nem élhetem át többé a "rózsaszín ködöt", amit egy kezdődő szerelemnél szokás érezni. Nem lesz több első együttalvás, első szex, stb. Nem flörtölgethetek többé szabadon, nincs több "pasivadászat". Ez tényleg rémisztő. Mi lesz, ha később ő lesz kíváncsi, milyen más nővel? Én végül nem szakítottam. Együtt maradtunk. Pedig többször is volt, hogy felmerült ez a lehetőség. De valahogy mindig úgy voltam vele, hogy szeretjük egymást, a kisebb hullámvölgyektől eltekintve egy hullámhosszon vagyunk, annyi szép emlékünk van, és annyi közös tervünk, mindent meg tudunk beszélni, még ezt is. Egy ilyen társat elhagyni? Inkább nem. De tudod... időről időre változunk. Nem ugyanolyan az ember 17 évesen meg 20 évesen. Így olyan, mintha néhány évente szakítanánk , és aztán megismernénk egymást újra, és újra egymásba szeretünk. Majdnem ugyanaz a test (idővel bizony az is változik), ugyanazok az alapelvek, ismerjük egymás minden rezdülését, mégis képesek vagyunk meglepetést okozni egymásnak. Egyszer kiderült egy beszélgetésből, hogy a férjem is gondolt már egy párszor a 8 év alatt a szakításra. Aztán mégis úgy döntött, hogy marad. Szóval ehhez 2 ember kell. Mindenesetre ha szereted még a (volt) barátodat, akkor okosabb lenne, ha bocsánatot kérnél tőle, és megpróbálnátok helyre hozni a kapcsolatot. Ne másokra hallgass! Ha együtt maradtok, akkor azért fognak szekálni, hogy fiatal vagy, éljél még, ne ragadj le egy embernél, stb. Ha végül külön mentek, akkor azt fogod megkapni, hogy milyen hülye voltál, hogy elhagytál egy ilyen pasit. :) Az a fontos, hogy Ti mit akartok. 26/N
2014. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszolónak!! Az utolsó nagyon elgondolkodtatott. Megnyugtató, hogy ezek a gondolatok nem csak bennem fordultak meg. De már a hozzáállásotok is nagyon jól esett.
2014. aug. 25. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!