Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt szakítani hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt szakítani hülyeség lenne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok a barátomra, akivel 2 éve együtt vagyok. Találkozgat néha az exbarátnőjével, és tartják a kapcsolatot. Elivleg ártatlan a dolog, gyakorlatilag nem tudom, elhihetem-e. Nem tilthatom meg neki, hogy találkozzanak, viszont rosszul esik, hogy magától nem mond le erről a "barátkozásról", pedig látja, hogy mennyire szenvedek, és én is hoztam már érte nem egy áldozatot! Elgondolkodtam a szakításon, pedig nagyon szeretem őt. Hülyeség lenne emiatt szakítnai? Inkább próbáljam meg valahogy nagy nehezen ezt elfogadni?

22N


2011. júl. 23. 13:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
E miatt simán szakíthatsz vele!!!!!!!!!!!! hagyd ott
2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon féltékeny vagy, az a baj. Mondjuk benne is lehetne annyi, hogy ha látja mennyire zavar téged, akkor nem találkozik vele...
2011. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 napietus ***** válasza:
29%
szakíts vele az ő érdekében. vagy sürgősen nézz mélyen magadba, miért is zsarolod érzelmileg ezzel a "szenvedéssel" azt, akit elvileg szeretsz.
2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Oltári nagy hülyeség lenne! A szerelem egyik alapköve a bizalom. Ha ő is tényleg szeret téged, akkor nyílván nem fog az exével megcsalni téged.
2011. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne hülyeség főleg, hogy te már hoztál érte áldozatott és ő meg nem képes rá. De őszíntén szólva azt csinálsz amit akarsz. Te is elfogadhatnád, de elfogadni sem kötelező. Általában ex dolgok nem jók. Beszéld meg a pároddal és ha nem juttok egyről a kettőre akkor legyen vége ennek, mert még megbeszélni se tudjátok. Ne csak az egyik fél követelje meg a dolgokat.
2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
Ha szakítasz vele, neki teszel szívességet. Nem kérdéses, melyikőtök járna jobban.
2011. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

Abszolút hülyeség.


1.) Minden féltékenység bizalmatlanság. Ha féltékeny vagy, vagy magadban nem bízol, vagy benne, vagy mindkettő, és akkor már régen rossz, mivel bármilyen kapcsolat alapja a bizalom.


2.) Mindenkinek van múltja. Ez tény, nem tehetsz ellene semmit, fogadd el.


3.) Mindenkinek kellenek emberi kapcsolatok, és nem csak 1 db. Ha pedig az egyik barátja történetesen épp az exe, hát na bumm, mi van akkor? Semmi. Vedd észre, hogy csak barátok, beszélgetnek, elvannak, ennyi. Esetleg kérd meg, hogy mutasson be neki téged is, hogy te is beszélgethess vele, te is megismerhesd, és a végén még tök jó barátnők is lehettek. Nekem is fújt annak idején a párom az exemre, amiért szakítás után is tartottam vele a kapcsolatot, de aztán összehoztam őket, megismerkedtek, jóba lettek, és szent a béke, és párom is látja, hogy semmi oka féltékenykedésre. Ilyen egyszerű. :)

2011. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
22 évesen én már otthagytam volna. Sok évesen :) mondjuk jelenleg, nagyívben lesz@rnám, helyette én is találkozgatnék más pasikkal (persze csak barátilag) és közben megnézném, hogy áll a szája. Garantáltan rosszul esne neki is és elkezdene gondolkodni.....
2011. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Smartguy86 ***** válasza:
51%

Úgy, nyomjad csak, a bosszú az mindent megold! Hülye... (utolsó)



Kérdező: a bizalmatlanság azt jelzi, hogy TE nem vagy magaddal megelégedve. Ezt ne vetítsd a barátodra! Inkább szedd össze magad. Valóban ordenáré pofátlanság zsarolni azzal, hogy "szenvedsz"!


Amúgy meg ki vagy te, hogy az ő emberi kapcsolatairól dönts??? Egyenrangú emberek vagytok, épp annyi joga van fenntartani egy barátságot, mint neked. Ha ez téged zavar, akkor nem vele van a baj, hanem VELED!


Szakíts vele! Legalább megszabadul végre egy lelki roncstól, akit a keblén melengetett 2 évig...

2011. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
A bizalom alap, de ha a hátad mögött basszák a párod akkor is bízzál benne!!:D Akkor én is ezt fogom mondani nektek. Így legyen.
2011. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!