Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek így élhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így élhetünk párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, és eljött az idő,hogy egyetemre menjek!

Előre leszögezem hosszú és komoly párkapcsolatot tervezünk, egy időben az is tervben volt,hogy nem megyek tovább egyetemre, hanem összeköltözünk, de végül csak a suli mellett döntöttem! :)

Szóval.. Az elmúlt 3 évben szinte együtt éltünk a barátommal, minden nap együtt voltunk, együtt is aludtunk, hol nálunk, hol náluk. Most viszont egy olyan egyetemre kerültem be, ami körülbelül 40-45 autókázásra van az otthonunktól. A barátom nem tud velem együtt odaköltözni, neki itt van munkahelye, és nem akarja itt hagyni, mivel,hogy a mai világban örül az ember,ha van egy jól fizető munkahelye... :) Az egyetem 3 éves (+ 1 év gyakorlat,amit itt is el tudok végezni). Aggódtam,hogy majd tönkre teszi a kapcsolatunkat a távolság és a megszokás,hogy 3 éven keresztül együtt keltünk-feküdtünk. Csak hétvégén tudunk majd találkozni, most kaptam el az órarendemet és leginkább délelőtt vannak óráim, mikor a barátom is dolgozik, így arra gondoltam,hogy hétköznap is tudnánk néha délután találkozni, vagy ő jön el estig hozzám vagy én jövök haza :)

Szerintetek ez működhet így, ez normális? :)

A terv egyenlőre az,hogy az egyetem után összeköltözünk egy panelban (hisz az olcsóbb,mint egy házat venni rögtön) és akkor remélhetőleg már én is hozok egy kis pénzt a házhoz és gyűjtögetnénk a közös életünkre :) Persze ez csak terv egyenlőre! :)

Ti mit mondatok? Véleményeket kérek, és légyszi kort-nemet írjatok!

Előre is köszönöm! :)



2014. aug. 24. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze, szerintem teljesen rendben van, de nem is értem miért tetted fel a kérdést :D
2014. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
40-45 perc *
2014. aug. 24. 23:54
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kivitelezhető.

Leginkább azért, mert nem eleve távkapcsolatnak indult, hanem van közös előéletetek.

Mi 7 éve vagyunk együtt és 2 éve már hogy csak 6 hetente találkozunk.

2014. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azért tettem fel, mert érdekel,ti mit gondoltok, mennyire tudom így összehozni az egyetemet és a szerelmemet.
2014. aug. 24. 23:55
 5/16 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

40-45 perc az LÓF@** B+!!!


27L

2014. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha ő is ugy szeret mint ahogy te szereted őt akkor semmi probléma.(mert hogy te szereted az egyből lejött)
2014. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ő is ugyanígy gondolja!

Kedves 27/L!

Nem tartod nagynak a távolságot? :)

2014. aug. 25. 00:00
 8/16 anonim ***** válasza:

Mi 8-10 órát utazunk, ha látni szeretnénk egymást. 40-45 percet (gondolom autóval annyi) már gyalog is lefutnám.


27L

2014. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fényember ***** válasza:

En 1 orakat szoktam buszozni baratomhoz...az az egy ora se valami huuu de nagy cucc..szoval siman kivitelezheto ilyen szempontbol.

15/L

2014. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Három és fél éve vagyunk együtt, most megyek egyetemre. Körülbelül a távolság hasonló, azzal a különbséggel, hogy nincs jogsim, sem autó, sem közvetlen buszjárat.. :) Kollégiumba költözöm, hétvégén járok csak haza, de mégsem aggódom, hogy mi lesz velünk. Szeretem őt, és tudom, hogy ő kell nekem, illetve tudom, hogy ez kölcsönös. Ha veled is így van, akkor hol a probléma? :)
2014. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!