Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy én vagyok a szamár a ló helyett a párkapcsolatban, de barátom mégis kézzel lábbal kapálózik utánam. Van olyan pasi, aki csak azért van a barátnőjével, mert nem talál jobbat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak "kapcsolatfüggő" emberek, az ilyeneknél előfordul, és persze csodálkoznak, ha valaki képes évekig is egyedül lenni és kivárni egy megfelelő embert. A kapcsolatfüggőknek mindegy, csak legyen valaki, akivel minimum jól elvannak, még ha az nem is lángoló szerelem.
2014. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van.

A gyávája nem adja fel a biztosat a semmire meg a bizonytalanra, inkább várnak, hátha jön jobb, és akkor dobják a "szamarat".

Ez a nökre is vonatkozik.

2014. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MolotovPunk ***** válasza:
Sok olyan ember van sajnos.Mindkét oldalon,aki érdekből van csak (kapcsolatban.)Ismeretségi körömben is van olyan.Gáznak tartom.
2014. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van de nem feltétlen csak a kapcsolatfüggők.

Nekem volt 1 haverom, régen sokat buliztunk aztán belémszeretett. De én ezt nem tudtam. Szinglik voltunk és párszor szexeltünk, de ebben is maradtunk, hogy csak ez lesz. Aztán lett barátnője én meg kicsit hanyagoltam és 1 év múlva találkoztunk. Akkor vallotta be, hogy belémszeretett és velem akart volna járni de tudta, hogy én nem szeretem meg másokat se tudok. Aztán jött az a csaj és a csaj szedte fel őt, neki meg kényelmes vele.

Előtte évekig nem volt senkije, szal nem kapcsolatfüggő. Meg mondta hogy értem (a szerinte jobbért) rögtön otthagyná azt a lányt ha azt mondanám (csak én nem akarok vele semmit).

tényleg van ilyen. ő már azért szerintem, mert már majdnem 30 és nagyon akar családot.

2014. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha én valakibe szerelmes vagyok, nem lennék mással, aki nem olyan jó, de legalább van. Még akkor se, ha ketyeg az órám, és családot szeretnék.

Pont attól lesz valaki kapcsolatfüggő, hogy megelégszik egy kevésbé jóval akkor is, ha nem lehet azzal, aki igazán kéne neki. Nos, én nem alkuszom meg, akár tetszik ez másoknak, akár nem.


Ajánlom a cikket:

[link]

2014. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ön azért vagyok egyedül, mert egy bizonyos szellemi színvonal alatt nem tudom elviselni a nőket. Azon hölgyek pedig akik megütnék a lécet velem nem állnak szóba.
2014. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!