Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm megbolondult?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megbolondult? Olyan mint egy kis vámpír!

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt álmaim csajával, okos, édes, gyönyörű és napi szinten szólítják le a pasik amikor jön haza a suliból (ő 20 éves). Viszont élveztem a helyzetet, hogy csak az enyém. Az utóbbi időben viszont furcsa lett, szex közben pl.harapdálni akar meg amúgy is. Amikor mondtam hogy álljon le mert valami nem oké, akkor fölháborodott és azt mondta hogy ha én nem engedem, akkor majd az öcsém biztos mert amúgy is bele van esve (az öcsém a barátnőmbe) és akkor fekszik le vele amikor csak akar...ezen ledöbbentem, azóta sem beszéltünk, az öcsémet meg kerülöm és nem merek rákérdezni a dologra. Szerintetek ez mi? Mit tegyek? 21f

2014. aug. 25. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kibrándultság, gyenge okok. Készülj fel a kapcsolatotok végére
2014. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez érdekes szituáció volt, kicsit mintha elszólta volna magát. Szerintem kérdezz rá az öcsédnél finoman, hogy mi a szitu. Amúgy az írásodból lejött, hgoy nagyon szerelmes lehetsz, de szerintem érdemes lenne azért nyitott szemmel járnod.
2014. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Igazi ribizlibokor, és még bunkó is, dobd ki a fenébe. Te írtad, leszólítják, nagy az arca ettől - de pár év, és már nem lesz annyira szép meg fiatal, és a hozzád hasonlókért fog kuncsorogni.
2014. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egoista, túlságosan el van szállva magától, vedd észre! Tudom, hogy nehéz, mert full szerelmes vagy belé, de akkor is ez az igazság (legalábbis a leírt sztori alapján).

Gondolom neki bejön ez a harapdálós dolog, és nem tetszett neki, hogy Te visszautasítottad és leállítottad. Emiatt megsértődött és sértődöttségében mondta, amit mondott...Pontosabban hangosan is kimondta, amit eddig csak gondolt. (Valószínűleg észrevette az öcséden, hogy bejön neki vagy esetleg tett már megjegyzéseket is neki az öcséd, ki tudja.)

2014. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem biztos, hogy totál el van szállva magától. Lehet, hogy csak rosszul esett neki az, hogy rászóltál. Kérdezz csak rá az öcsédre, hogy mi a helyzet... De ha tényleg nyomul az öcsédre csak egy annyiért,hogy rászóltál, akkor nem érdemel meg téged.
2014. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!