Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontom vele az életem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontom vele az életem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a barátom 38 . két éve együtt lakunk. ő az első barátom. elvagyunk szeretjük egymást. ő rettentő féltékeny rám. egyedül sehová nem enged. én is nagyon féltékeny vagyok rá. volt jó néhányszor megvert ok néľkül de megbocsáltottam. többször haza költöztem de aztán vissza hozzá... nem bírtam nélküle. dolgozni sem enged . nekem hiányzik az hogy eljárjak mondjuk kutyát sétáltatni egyedül. vagy hogy legyenek barátnőim akikkel délutánonként eljárnánk sütizni vagy ilyenek. állandóan a nyomomban van . pénzt nekem a kezembe nem ad. ha kérek pénzt meg kell mondanom mire kell. egy forint sincs nálam. . . szeretnék kicsit élni kimozdulni . de nem tudok tőle. szeretnék gyerekeket majd de tőle ilyen viselkedés mellett nem szabad. a kor is. és a fő ok az mert volt egy10 éves kisfia aki szepszisben vérmérgezésben meghalt . és félek hogy az én gyermekem is beteg lenne. főleg hogy 10 éve nyugtatózza magát . cigizik. szóval lehetetlen a mi jövőnaj. de nem tudok nélküle élni. nem vagyok egoista de nagyon szép és csinos model alkat vagyok találnék hozzám valót nem is egyet . de nem tudok mit tenni 3 év után is őt szeretem.

2014. aug. 26. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szakits vele.
2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat!
2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül elhagynám a francba.
2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szakíts vele a lehető leghamarabb.


Kérj külső segítségeket is. Hogy véletlenül sem legyen gond.

Sokkal jobbat érdemelsz 18 évesen. Ahogy írod fogsz is találni legalább 1 olyan hasonló korú srácot aki képes szívből szeretni.

2014. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, hanem a tulajdona vagy, és azt akarja, hogy ez így is maradjon ezért nem enged dolgozni. Költözz haza, menj el dolgozni, és onnantól kezdve lesznek barátnők, kutya sétáltatás, és minden amit akarsz. Minek vagy még vele? Megnyomorítja az életed. Majd csinál neked egy gyereket aztán örökre ott ragadsz...tényleg erre vágysz?
2014. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Már eddig is elrontottad. A szüleid hogy engedhették meg, hogy egy ilyennel élj?
2014. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kalitkába vagy zárva kismadár!Legalább aranyból van?Nem úgy tűnik!Anyukáddal is elbeszélgetnék,hogy 16 évesen odaadott egy 36 éves pasasnak!
2014. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is hagyd el, ha szereted!!! Aki megver, azzal nem lehetsz együtt!!! És nemcsak magad miatt, hanem a többi nő miatt sem!!!! MENJ!!!!
2014. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*jónéhányszor

*megbocsájtottam

*hazaköltöztem

*bírtam

*kutyátsétáltatni

*modell

Emellett elég szegényes a stílusod, központozásod, illetve sok a szóismétlés.


Amúgy meg... három év... :'D

Tehát 35 éves volt mikor te 15 és összejöttetek. Hát gratulálok, büszke lehetsz édesanyádékra, hogy engedték, hogy egy szülőnek bizonyítottan felelőtlen, erőszakos, gyógyszerfüggő, kórosan ragaszkodó és túlkoros faszival legyél :D remélem, hogy kamu...

Ha mégsem, javaslom édesanyádéknak hogy hívják rá a rendőrséget vagy tedd meg te és ha többet pasi nem kell akkor is felejtsd őt el vagy kérj tanácsot a volt feleségétől/barátnőjétől akitől a gyereke volt.

2014. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Se vele, se nélküle. Jobban járnál nélküle.

Amúgy hiába vagy szép meg csinos, ha nincs annyi eszed, hogy lásd mekkora h*lye vagy, hogy vele vagy!

36 évesen fölszedni egy 16 éves csajt... Na ez se semmi!

2014. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!