Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira tökéletes az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tökéletes az életem, és mégsincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon boldog ember vagyok, rengeteg barátom van jó a kisugárzásom, teljesen megvagyok elégedve a külsőmmel, szálkásra kivagyok gyúrva és modellkedek is. Iskolában kiemelkednek a tanulmányaim, valamit 14 éves zongora tudásomat a legmagasabb fokra fejlesztettem, sajat bandaim vannak koncertekkel. kuzdosportok, agykontrol, hipnotizalas, testbeszed, szinte mindent csinalok. Anyagilag jol vagyok, es szinte mindenemet megosztom a barataimmal. Onbizalom hianyom biztos nincs, de nem is vagyok elszallva ugygondolom.. de azert dumas vagyok.


- Nah ennyit a menőzésről, hogy milyen tökéletes az életem, de valahogy barátnőm az még csak nem is volt soha. Ennek ellenére mindenki azthiszi, hogy nagy csajózos vagyok, mert azt kapok meg akit akarok, és ezt a szerepet is játszom, de valahogy sehogy sem jött még eddig össze. Sokan nyomulnak rám, de nekem nem teszenek, tehát csak ilyen baráti kapcsolatot próbálok tartani. Majdnem minden hetvegen bulizunk haverjaimmal. multkori hazibulin szinte mindenki osszejott valakivel, csókok nemtől függetlenül csattantak el, én itt is kimaradtam.

Pár lány barátom aztmondta, hogy úgy vannak vele a barátnői, hogy vele biztos nem járnál.


Mit csinálok rosszul? elszallt volna az agyam a hirnevtol ?:D elerhetetlennek tunnek? vagy csak egyszeruen nincs meg bennem az a vonzalom? ami egy pattanásos zsirosbajszú kockában is megvan ?


19/F



2014. aug. 20. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hátja
2014. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amúgy minden ok?
2014. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Neked kéne kezdeményezni talán... Olyannál aki bejön.
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem azert mert lenezel masokat :) azt nagyon szeretjuk.
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
megválaszoltad a saját kérdésed. elérhetetlen vagy. játszod a túl tökéletest fényezed magad persze hogy az merül fel a csajban hogy ez túl jó hozzám inkább leijebb adom. mutasd ki annak a lánynak aki bejön hogy szívesen lennél vele és szívesen bevállalnál többet is. kicsit szállj le a magas lorol mert lehet hogy te nem érzed ott magad de ezalapján mindenki ott lát. bocsi ha durva voltam de ez a véleményem :) sok sikert tényleg és kitartást :)
2014. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jó most igy tömény leirva :) de való életben nemszoktam igy felvágni a dolgaimmal..
2014. aug. 20. 13:42
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi :) nem, szep kommentekkel ugysem megyek semmire :) tehat tenyleg mindent meghallgatok
2014. aug. 20. 13:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindezek ellenére unalmas lehetsz.
2014. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, látod a külső nem minden. Egy lányt főleg a belsővel lehet megfogni szerintem. Engem legalábbis jobban megfog a belső, nem kell hogy modell külsővel rendelkezzen valaki, csak egy kicsit legyen helyesebb az átlagnál, fogjon meg benne valami...Nem tudom, pontosan nálad mi lehet a baj, de tényleg olyannak tűnsz a leírtak alapján, aki megközelíthetetlen. De sok ilyen lány is van... Na nem én :D Én átlagos vagyok külsőre. Van akinek bejövök, van akinek nem. De ez így van jól, szóval ne add fel, beszélgess sokat lányokkal, akik tetszenek neked. Ha jól kijöttök és van sok közös témátok előbb utóbb csak megismersz valakit aki hozzád való. Persze az igazit ne vmi "discoban" vagy bárban keresd...
2014. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Képet nem teszel ki? Megnéznék először az arcodról egy fotót, mivel általában a gondok ott kezdődnek, csak sokan nem akarják felfogni.
2014. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!