Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt barátomat még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeuusC. kérdése:

Volt barátomat még mindig nagyon szeretem és a többi lent lenne?

Figyelt kérdés

szakítottunk kb. 3hónapja már. azóta még mindig beszélgetünk nem azért szakított mert nem szeretett már, annyit mondott hogy nem illünk össze. nem értettem de nem baj. lényeg hogy azóta átjárkálunk egymáshoz igazából ez most ilyen barátság extrákkal most. és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám vissza szerezni? én még mindig szeretem. szerintem nekem ő az

igazi.. tényleg oda vagyok érte. én látok rá egy halvány esélyt hogy ő is szeret.de néha nem így látom. most kérdezzek rá így konkrétan hogy akar e még valamit tőlem? vagy mit csináljak? félek igazából a reakciójától.



2014. aug. 12. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg. még mindig jobb megtudni azt, hogy nem szeret, mintha csak hitegetne kitudja mennyi ideig. ha meg azt mondja, hogy nem akar tőled semmit, szerintem jobb ha nem találkoztok többet.. főleg úgy hogy te szerelmes vagy belé. úgy nem fogod tudni elfelejteni, ha még mindig szinte ugyanúgy viselkedik veled mintha járnátok.
2014. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mit akar.

Vigyázz ezzel az összejárással: jó dolog is kisülhet belőle, de sokáig szenvedhetsz is tőle és elveszi a lehetőséget azoktól, akikkel nem csak barátság extrákkal lehetne (én az egyikkel 8 hónapig, a másikkal 1 évig húztam még a dolgot).

2014. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!