Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jó döntés? Összezav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés? Összezavarodtam teljesen. Másfél éve vagyok együtt a párommal. De most minden összeomlani látszik.

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk. A kapcsolatunkat jónak mondanám, Ő kedves, figyelmes és nagyon jó ember. Nagy szerelem sosem volt közöttünk, de működött a kapcsolatunk. Eddig. Nem rég új kolléga jött a céghez, én pedig nem ismerek magamra. Szörnyű ez így, mindennap látni, beszélni Vele. Otthon is érződik (nagyon is), hogy valami nem stimmmel. Őszinte embernek gondolom magam, a megcsalás nem opció! Szégyellem magam, nem tudom mit tegyek. Szakítsak? Bele vágjak egy új kapcsolatba? Tudnánk-e ezek után normálisan együtt dolgozni?
2014. jún. 28. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ha még újabb kolléga jön?
2014. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogy mondhatod a kapcsolatodat jónak, ha beleférne egy másik??? légy őszinte magadhoz és inkább lépj tovább.
2014. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jöttek már egy páran ióta itt vagyok. Egyik sem érdekelt eddig.
2014. jún. 28. 22:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez az. Nem férne bele. Ezért jutott eszembe a szakítás.
2014. jún. 28. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a szakítás ugyanaz, mert a fejecskédbe befészkelte magát egy másik ember ...ezért gondolsz a szakításra...ebből arra következtethetsz, hogy a jelenl kapcsolatod nem jó, valami hiányzik, amit most megéreztél
2014. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatunkat jónak mondanám, Ő kedves, figyelmes és nagyon jó ember" - már ez elég vicces mondat így magában..


"Otthon is érződik (nagyon is), hogy valami nem stimmmel." - hát ez meg még viccesebb..


vagy lezárod ezt a tinédzser lámúrt vagy hagyod magad és ott fog motoszkálni a fejedben, vagy fejest ugrasz az ismeretlenbe, már ha ő is akarja... mindenesetre a jelenlegit ne hülyítsd.

2014. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy új kapcsolatot kezdenék.. Nem akarom ellehetetleníteni a kollegiális viszonyokat. Jogos lenne a sárdobálás is,amit ezért kapnék. De azt még vállalnám is. Párom nagyon kedveli az új srácot. Csomó viszonyt rontanék el :( De ha maradok a fenekemen,attól még nem lesz kevésbé lelkiismeret furdalásom
2014. jún. 28. 22:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Vicces? Lehet. De komolyan gondoltam. Nem szerelemből jöttünk össze,ez tudom hiba.Ettől még tarthatom értékes embernek, nemde? Nem hülyítem, elmondtam Neki, hogy mit érzek.
2014. jún. 28. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, amit írsz, és az is meglehet, hogy őszinte vagy, de erre nem lehet egy életet alapozni, mert kell az a láng, a szenvedély ... ami később, jóval később átalakul szeretetté. De ha ez nem volt meg, akkor benned van egy űr, amit egy megfelelő ember jelenesetben kitölt. Most jött el ez a pillanat az uncsi hétköznapokban, bármennyire is rendes a "nagyon jó ember".
2014. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ennyire egyszerű. Ha nagyon egyszerűen akarnám mondani: az étvágy nem falánkság.


Hagynám így menni a dolgot. Lehet, hogy nem is jó az ágyban vagy kicsi a farka ilyesmi. Nyugi, várj még egy picit:)

2014. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!