Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve járunk. , hogy érjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve járunk. , hogy érjem el, h újra érdekeljem, mint a nagy ő?

Figyelt kérdés

egy ideje mintha nem kívánna úgy, mint rég.

mit csináljak, hogy olyan legyen, mint régen, hogy újra sóvárogjon utánam?



2014. aug. 27. 22:48
 1/5 anonim válasza:
vegyél fel csábítóbb ruhákat
2014. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
én is ebben a cipőben vagyok,4 éve vagyunk együtt,nagyon sok minden hiányzik a mi "kapcsolatunkból" , és azért írtam idézőjelbe,mert én sem érzem ezt így kapcsolatnak,-ha tetszik ez nekem is ha nem,de ha most majd hazajön,akkor próbálok erről vele beszélni,majd ha egy gyenge,pontosabban nyugodt hangulata lesz,de az is lehet,hogy én is össze vagyok zavarodva,a sok munka,megpróbálok magamon fogni..! Ezt értem arra,Ááá,hagyjuk,nem nézek más pasi után,csak amint írtam itt a kapcsolattal van a baj. Amúgy ha akarsz írhatsz privit és beszélgethetünk. :)
2014. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
Üdv:. Erika.
2014. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
Szerintem előbb vagy utóbb minden kapcsolat erre a sorsra jut,ez ellen sztem nem lehet tenni semmit,ezért is nem éri meg senkivel sem foglalkozni,mert ha elmúlik a szerelem,(bár ezt nem értem,és nem is értek vele egyet,akárhogy is akarom;-P) akkor foghatnánk szinte minden évben új csajt/pasit,azaz váltogathatnánk,mint az alsónkat.! Az biztos,hogy én is monst jöttem rá,ami nem is baj,hogy többet nem is lesz párkapcsolatom.!!. Csak egyre nehezebben viselem,hogy a pasim nem szerelmes belém,szinte semmi nincs köztünk.. & elmondom,hogy a munkahelyen van egy srác,akivel a múltkor álmopdtam,és nagyon fura,nem akarom,hogy ő legyen az igazi,meg látom,hogfy tetszem neki,de nekem se közömbös,valamit sürgősen tennem kell, hogy ez ne fajuljon tovább,nem szabad.
2014. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
*cserélgethetnénk* bocsi.
2014. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!