Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom (osztálytársam)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom (osztálytársam) 4hónapig voltunk együtt minden jó volt tényleg nem veszekedtünk öszinték voltunk egymáshoz De szakitott velem azzal a ürügyjel hogy már nem szeret ugy mint az elején és h nemtudja magát lekötni egy lány mellett?

Figyelt kérdés
érdemes lenne újra kezdeni?

2014. aug. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát én nem tenném
2014. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mért nem?
2014. aug. 28. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam ennyi idő után tisztán kamuból, mert puhap0csnek éreztem magam amiért nem tudotam boldoggá tenni. Beszélgessetek egy keveset, bizonyosodj meg hogy tényleg nem szeret és tényleg erről van -e szó. Ha pedig mégis komolyan mondta hagyd a fenébe, az az egy esély is sok volt neki. Kort írhatnál esetleg
2014. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16éves vagyok ő 15. amikor szakitott velem majdnem elsirta magát. akkor ezt mér csinálta. engem boldoggá tett. és ő is az volt. akkor ez nála az h megszolalt aférfiasság és neki kaland kell vagy mi? engem ez nagyon váratlanul ért és fáj.
2014. aug. 28. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
ha azt mondta hogy nem tud megállapodni egy csaj mellet akkor nem gondolod hogy valszin félre lépett?
2014. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gondoltam de én rákérdeztem erre is. akkor lehet az van h szeret de félre lépett és jobbnak látta azt h szakitson velem? nem merte elmondani az igazságot?
2014. aug. 28. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Tizenhat évesen nem "szólal meg benne a férfiasság" és annak amúgy sem része, hogy képtelen valaki megmaradni egy lány mellett, ha szereti. Sajnos ha őszinte volt akkor csak annyit jelentett, hogy nem szeretett eléggé vagy maga sem tudta és össze volt zavarodva.
2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor miért?
2014. aug. 28. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Az újrakezdéshez két ember kell. Ha ő nem akar tőled semmit, akkor te egyedül nem fogod tudni visszaforgatni a dolgokat, és már nem is lesz minden olyan, mint volt.


Ha a saját esetemből indulok ki, én is összejöttem úgy egy pasival, hogy csak fellángolás volt, de gondoltam, adok egy esélyt kettőnknek, hátha... Majdnem 4 hónapig voltam vele, ő úgy vette észre, mintha minden rendben lenne, én meg belül fokozatosan összeomlottam, mert már sok volt nekem, hogy nem tudok kilépni. Aztán amikor elmondtam neki, hogy legyen vége, sajnáltam, mert ő tényleg szeretett. Látni, ahogyan rájön, hogy minden csak hazugság volt... én is majdnem sírtam, hogy ezt kellett látnom. Mégis ez volt a legjobb megoldás, mert nem romboltuk tovább egymást.

2014. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!