Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyottság, szingliség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyottság, szingliség önzővé tett?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Egy év szingliség után. Előtte tizenévig voltam együtt egy másikkal, aki elhagyott. Annyira belejöttem a bulizásba meg abba, hogy csak magammal kell törődnöm, hogy most nem tudok mit kezdeni az új kapcsolattal. Talán nem merem átadni magam a szerelemnek. Pedig a lány testileg is vonz, szeret engem, összeillünk, nagyon jó vele lenni, de valahogy még ragaszkodom a saját önálló életemhez, nem akarok többet, mint a szabadidőm egy részét vele tölteni. Baj ez? Ilyen kiégett és önző lettem?

2014. aug. 10. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem önzőség, inkább most éld ki magad, minthogy később otthagyd, mert még nem élted ki magad (láttam ilyet). Hogyha úgy érzed, hogy nem bánnád meg, szükséged van még a bulizásra és nem érzed magad készen egy kapcsolatra, akkor mondd meg a lánynak és hagyjátok egymást. A te döntésed, csak ne húzzátok egymást.
2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy önző vagy.Szerintem van benned valamennyi félelem is az új "ismeretlen" dolog miatt.Másik lehetőségként felmerül még az is hogy esetleg nem állsz készen egy hosszútávú kapcsolatra.Lehet hogy vonz meg stb de lehet hogy egy kapcsolat még sok lenne neked.Ezt akár a lánnyal is megbeszélheted de te ismered hogy esetleg nem e sértődékeny ha az akkor inkább tartsd meg magadnak.Szerintem adj még magadnak egy kis időt ismerkedj a lánnyal randizgassatok stb aztán majd alakul minden.A lényeg hogy ne görcsölj rá erre az egész kapcsolat témára.Vagy esetleg lehet nem is akarsz már hosszútávú kapcsolatot?Erre neked kell tudni a választ.
2014. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még bulizhat hogy van barátnője;) kérdés hogy a lány mennyire féltékeny,engedékeny stb...Az ha van egy kapcsolatod nem jelenti azt hogy akkor lőttek minden bulinak ez hülyeség ez nagyban függ a lány mentalitásától is.
2014. aug. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szinglik nagy részének csak a szex kéne am el vannak.

Szerintem nálad is ez lesz.


Egyébként az én fejembe is lefutott már hogy szingliként oda megyek ahova akarok szabad vagyok...

Na most ez kapcsba kb így nézne ki

Menjünk el ide ide oda...

Bocs nincs kedvem.


Hazajövök kajálás után leülnék netezni és nem azzal kell foglalkoznom h X-nek milyen volt a napja.

Mert am ehhez sincs kedvem.

Én is egyszerűen sajnálom rá az időt.

2014. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen meg vagyok elégedve a szingli élettel.Nincs felelősség,nincs számonkérés,nincs hiszti,vita,idegeskedés stb.Nyugalom,szabadság senkinek nem tartozom felelősséggel magamnak élhetek. :)
2014. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nem hiszem h az önzőség jó szó egyszerűen megszoktad h nem kell alkalmazkodni ami király dolog.

És nem akarsz változtatni

Ennyi

2014. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Jol látjátok. Szeretem a lányt. Ő egy elvált asszony gyerekekkel. Ezt el is fogadtam. Neki nincs annyi szabadideje. De ő meg elfogadta hogy én egy szabad ember vagyok. Legalábbis ezt mondja. Én nem akarok megváltozni. Nekem jó így. De korrektül és következetes módon ezt is kommunikálom feléje. Amúgy hűséges vagyok. Ha van stabil párom akkor nem megyek félre. Csak nem akarok felelős együttélést.
2014. aug. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!