Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátommal már fél éve együtt vagyunk. Csak az a baj, hogy már kb. 6-szor "viccelte" azt, hogy "szakítani" akar velem, de utána mindig bocsánatot kért.

Most ahogy kórházban voltam, volt egy srác aki udvarolt nekem, és rajzolt is (még tinik vagyunk mind a 3-an), a barátom véletlenül meglátta, és azóta alig foglalkozik velem, már az sem érdekli, hogy mi történt, és furcsán is viselkedik. Miután kijöttem a kórházból én is furcsán kezdtem viselkedni (veszekszek mindenkivel, sokat sírok, depis vagyok), de ez sem érdekli a barátomat.


Szerintetek mit kéne tennem?



2014. aug. 28. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened :D
2014. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kellene vele foglalkoznod, hagyd ott, és találsz majd olyat aki felvidit és kedves, rendes veled.
2014. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kéne vele. Ha nem érdekli hogy mi van veled akkor elmehet a p*csába
2014. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!