Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KlenDie kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
21 éves múltam és megismerkedtem egy nálam 8 évvel idősebb nő vel már ismerem 1 éve, de nem beszélgettünk egy barátomon keresztül ismertem meg. Na az a helyzet, hogy nekem tökre bejön a nő, de nem úgy hogy csak 1 alkalomra hanem, hogy komoly kapcsolatra. Kimerem jelenteni, hogy eltudnám képzelni a gyerekeim anyjának. Na most megint találkoztam vele egy összejövetelen és most komolyabban elkezdtünk beszélgetni és utána fb on is váltottunk pár szót! Szóval ami nekem lejött szerintem fiatal vagyok hozzá és hogy nem egyek a céljaink és komolytalannak is talál, legalábbis ezt vettem ki a mondataiból. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, hogy közelítsem meg a dolgot? A vicces poénos hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi, mert azt én is odatudom 4 sör után böfögni bárkihez!

#hagyadmár
2014. aug. 15. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
4 sör ?:O hol ?
2014. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán keress egy korban és gondolkodásban is hozzád illő nőt,jobban jársz.
2014. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de ezekkel nem jutottam előrébb esetleg valaki más?:)
2014. aug. 15. 18:11
 4/5 Fényember ***** válasza:
Próbáld meg az ellenkezőéről meggyőzni. Más nem tehetsz. Ezeken a tulajdonságokon próbálj meg változtatni, és lássa rajtad hogy miatta próbálsz jobb lenni. :)
2014. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki még tudna tanácsot adni több szem többet lát :)
2014. aug. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!