Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvesztettem az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem az életem, hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Ő volt a mindenem,az igazi szerelem és elvesztettem.Egyfolytában sírok,hozzá hasonló nem létezik, az igazi másik felem,soha nem fogok már szeretni,és az életemnek nélküle tényleg semmi értelme,ő volt a megmentőm és képtelen vagyok nélküle élni

2014. aug. 29. 01:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokat voltál vele a mindennapokban ?
2014. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
a nap 24 órájában együtt voltunk igen
2014. aug. 29. 01:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Találnod kell valami hobbit ami érdekel és leköt és csinálni napi rendszerességgel, felvázolni egy napirendet amit viszonylag élveznél csinálni még az adott körülmények között is és követni azt. Érted ? A vele eltöltött idő pótlása a legeslegnehezebb és ha ezt megtudod oldani akkor talán kevésbé gondolsz rá annyit idővel, mert lefoglal amit éppen csinálsz. Ha csak ülsz otthon akkor sokkal lassabban fog menni, ilyenkor tényleg az a legjobb ha lefoglalod magad, dolgozol valahol ?


Én ezt tudom mondani, nekem is ez segített én nekem amikor felejtenem kellett elmentem dolgozni éjszakásnak suli mellett és a kettő együtt lefárasztott kb és csak aludtam mikor végre hazaestem és így úgy teltek a napok monoton hogy azt se tudtam sokszor milyen nap van, ez nem volt a legjobb mert nem élveztem csinálni mégis valamilyen szinten lefoglalt vagy a fáradtság annyira leterhelte az agyam, hogy nem bírtam nagyon gondolkozni sem.

2014. aug. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!nem is tudod hogy ez mennyit jelent ez a pár jó tanács,megpróbálom betartani ez jó kiinduló pont.elkezdtem egy új szakmát tanulni és hétfőtől folytatom az utolsó évet,csak tudod nagyon nehéz hogy nem áll mellettem senki,és erőt venni az új élethez nehéz feladat. s annyi borzalmas dolgon vagyok már túl amibe sokan belebetegedtek volna és valamilyen szinten én is
2014. aug. 29. 01:40
 15/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tudom min mész keresztül. Nekem is el kellett egyszer veszítenem a szerelmem, én is majdnem belehaltam a fájdalomba.. de később visszakaptam :) Talán még neked is van rá esély :) Mi volt az ok, ami miatt szakítottatok?
2014. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, hogy jó-e igazából annyi biztos, hogy kevesebbet rágódsz azon ami történt. Nem tudom vannak barátaid/barátnőid ? Közös programok szervezése, séta erre, bicajozás velük elmenni moziba, bulizni, beülni valahova.. akár elmenni önkéntesnek valahova pl kórház ott segítesz másokon, új emberekkel ismerkedhetsz meg társaságban vagy, ami még fontos próbálj meg minél kevesebbet egyedül lenni és a gondolataidban őrlődni mert az csak felemészt. Ha otthon vagy akkor olvas, játssz az állatoddal ha van valami, nézz filmet olvas ki egy könyvet.


Persze tudom, hogy milyen ha senki nem áll melletted, próbálj erre nem gondolni és legyél erős, az érzelmeidet semmikép se fojtsd el, és ne próbáld úgy elfejteni a másikat hogy megpróbálsz rá haragudni mert nem fog menni, ha haragudni próbálsz rá csak dühít meg bánt meg ott van az agyadban de hiába felejteni ettől még nem fogod tudni, csak ha elfogadod azt, hogy ennek itt most vége tovább kell lépni és remélni mind a ketten megtaláljátok a magatoknak legtökéletesebb utat az életben és a párotokat.


Gondolom a múlt is hozzátesz, ha depresszióba esel elmehetsz például pszichológushoz is ő segít, vagy ha nincs kinek elmondani a gondjaidat akkor tényleg keress egyet és ne tartsd őket magadban mert az is belülről fog őrülni.


Ezeken kívül nem tudom tudok-e még valamit mondani de gondolkozom rajta.

2014. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mármint nem fog őrülni, hanem őrölni.
2014. aug. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igazából egyetlen barátom vagy barátnőm sincs, a családon belüli erőszak is sajnos nagyon össze tört lelkileg,s még ennél rosszabb is volt, de semmire nem gondoltam mellette új ember lettem,és ő jelentette az új életet ami kihúz minden bajból.nem tudom mihez kezdek nélküle, holnap megpróbálom lefoglalni magam amennyire lehet csak már mem birom a szenvedést
2014. aug. 29. 02:18
 19/22 anonim ***** válasza:
Igazából mást nem tudok mondani, kitartást..
2014. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, azt hittem belehalok. Már most úgy vagyok vele hogy ha ő volt az igazi akkor még össze hoz a sors vele ha meg nem ő volt akkor kereshetem tovább.
2014. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!