Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy néz ki, hogy elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy néz ki, hogy elvesztettem életem szerelmét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van itt olyan, aki hasonló cipőben jár, és szeretne beszélni róla? megőrülök a tehetetlenségtől, a fájdalomtól. jó lenne valakivel megosztani. szívesen meghallgatlak téged is, hátha kitalálunk valami okosat :'(
2010. ápr. 9. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok ahogy te!!!Túl kell lépnünk mert ennyi volt, eddig tartott!Mi 3év 7hónapot voltunk együtt
2010. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még így se sajna... :(
2010. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
annyira nehéz, nem tudom elfogadni,nem tudok beletörődni, mert még mindig eszméletlenül szeretjük egymást :'(
2010. ápr. 9. 19:32
 4/17 A kérdező kommentje:
19:28-as! megírtam az msn címem neked levélben, ha gondolod vegyél fel, beszélgethetnénk
2010. ápr. 9. 19:34
 5/17 anonim ***** válasza:
jaj szegenykem, mi tortent?
2010. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom,h milyen fájdalmas...nekem is volt ilyenem és nagyon fájt,egyszerűen túl kell lépni és beletörődni és idővel elmúlik a seb.:((((

Találni fogsz másikat ,ez még nem a utolsó pasi még!


21/L

2010. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
rengeteg problémánk volt az utóbbi időben, és szakítottunk nem is egyszer. de most sikerült nagyon megbántanunk egymást. ő még nemrég akarta volna a folytatást, de most már nem... túl későn jöttem rá, hogy ő a nagy szerelmem... röviden ennyi, de amúgy nagyon komplikált a történet...
2010. ápr. 9. 19:43
 8/17 sulfur ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok. Majd 15 év házasság után. Azt viszont tudom, hogy számomra az idő nem fog változtatni semmit.
2010. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Életed értelme max gyerek lehet, amit tényleg fáj elveszteni, de se pasi, se nő nem tartozik ebbe a kategóriába, csak pillanyatnyi helyzetedben aktuális érzelmeid miatt tünik annak.


Fel a fejjel, jőn egy másik és jobb értelme életednek. ;-)


35/F

2010. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
életem szerelmét írtam, nem életem értelmét. van értelme az életemnek nélküle is, csak ő teszi teljessé és boldoggá.
2010. ápr. 9. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!