Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, miután egy lány elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miután egy lány elmondta, hogy belétek szeretett?

Figyelt kérdés
Egy lány barátotok elmondja, hogy többet érez irántatok. Utána megy nektek ugyanúgy tekinteni rá, mint azelőtt, eme info tudatában? Ha nem, akkor miért nem? Történt már veletek hasonló?

2014. aug. 29. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább annak nehéz, aki elmondta.

L

2014. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Whit55 ***** válasza:

Igaza van az első válaszolónak. Én nem vallottam konkrétan szerelmet az egyik haveromnak, csak finoman közöltem vele a dolgot, hogy többet érzek és tetszik nekem. A válasza: én is tetszek neki, de barátnője van. Szopacs, de ez van, legalább nem nyomja a vállamat a teher és ő úgy kezeli, mintha mi sem történt volna, szóval elég gáz. :D

És úgy vettem észre, hogy ez még cool változat is, mert legtöbben eltűntek. :DDDDD

És igen, sokkal nehezebb annak, aki összeszedte végre a bátorságát és bevallja...

20/L

2014. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is lány vagyok, és tényleg sokkal nehezebb nekem, ahogy észrevettem :/
2014. aug. 29. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik lány haverom, 7,5 év barátság után előadta, hogy nem törődök vele (ugyanannyit törődök vele mint a baráti kör többi tagjával), és milyen jó lenne ha együtt járnánk.


Mindezt 5 nappal az esküvőm előtt prezentálta. Szóval mondtam neki, hogy ez a vonat elment...és megkérdeztem miért most... A válasza az volt, hogy nem gondolta, hogy ennyire komoly kapcsolatom lesz, illetve azt sem, hogy visszautasítom.


2 havernál is bepróbálkozott, de az egyiknek nem kellett, és a másik is hamar dobta. A pasija meg nem foglalkozott vele eleget. Szóval ezért bepróbálkozott nálam is ki ne maradjak. Igazság szerint jót röhögtünk rajta a feleségemmel és ennyi...

2014. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 plasztik@ä ***** válasza:
ha tetszik a csaj akkor lehet több is 16F
2014. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!