Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés
Láttam a barátomat egy lánnyal ölelkezve és állítása szerint csak azért mert elvette a csaj telotokját és a lány vissza akarta kapni...előtte 3napig alig beszéltünk és ez a lány ott volt a barátom edzésén, vele volt akkor is...a barátom szerint ez nem ok arra hogy dobjam és ő csak kiborult volna...szerintetek igazam volt?? Nagyon szerettem...

2014. aug. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezek mind nagyon rossz dolgokra utalnak, de az is lehet h tévedsz és nincs köztük semmi csak haverság.
2014. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Meg tudod bocsátani - ha egyáltalán bocsánatot kér a barátod - ezt az ölelkezést? Ha igen, lelked rajta.

Az meg, hogy egy lány ott van egy fiú edzésén, hát istenem ott van. Milyen következtetést lehet levonni belőle? Ő is akar valamit a Te barátodtól? Vagy az ő barátja ugyanott edz? Gondold végig, tisztázd a helyzetet és dönts.

2014. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lánynak nincs barátja, és az én barátommal volt 3napig. Addig én kb.nem is léteztem. Nem csak ez az egy bűne volt. Több lányra is mondta hogy jó csaj meg ilyenek...
2014. aug. 30. 06:41
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem kért bocsánatot. Mentegetőzött aztán még azt is kitalálta hogy nem olyan ruha volt rajta....
2014. aug. 30. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Lesz megbízhatóbb, akit szerethetsz. Fel a fejjel!
2014. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!