Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elég ok a szakításra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég ok a szakításra? (Valaki eltűrné? )

Figyelt kérdés

A kocsiban reggel tönkre ment a klíma, a pasim mondta is, h biztos a biztosíték....


Viszont a pasim kért egy szívességet, így az ő dolgát intéztem dél körül. Összevissza kocsiztam a dög melegbe, majd amikor találkoztunk, h odaadjam neki a papírokat, megjegyezte, h ízzadt vagyok, (mindenki füle hallatára + mutogatott a hónaljamra, h mi ez már?...pedig nem volt nagyon feltűnő...)...és hozzátette, h miért nem kapcsolom be a klímát...


Ja a köszönöm az elmarat...


Szóval ez megalázó...és nem ez az első... szerintem akivel ilyet tesz valaki, azt nem szereti.


2014. júl. 30. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van hagyd ott! Ne hagyd magad!
2014. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
A te helyedben én otthagynám..nem egy figyelmes pasi.. :/
2014. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tisztelet fontos nagyon egy kapcsolstba ezért a helyedbe inkább elhagynám. Ha meg nagyon szereted akkor mond meg neki, hogy tiszteljen tèged.
2014. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kidobni. Egy ilyen nem érdemel barátnőt.
2014. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-ashoz kiegészítve én szerintem a tisztelet nem hogy fontos, hanem az egyik legalapvetőbb dolog. Ha szereted és még nem szóltál az ilyenért, vagy ehhez hasonlóért, akkor tedd meg, ha ezután is azt csinálja, akkor hagyd ott, mert azt jelenti ezen nem is akar változtatni.
2014. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőm lenne ilyen, én szakítanék.
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pandas74 ***** válasza:
Lehet hogy szeret.....-de ne haragudj meg ezert-,szerintem siman egy bunko!Ha neked jo az ha igy bannak veled,akkor ok ,de ha nem ,es ez gyakori,vagy folytatodik akkor is ha megkered ra ,hogy ne tegye..... nos akkor talan erdemesebb olyan part keresni aki jobban tisztel,es megbecsul!
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%
pasi vagyok és szentem a klimás kocsikba feltalálták az ablakot is ha lett volna annyi eszed akkor le tekered az ablakot és akkor nem izzadsz be de ha nincs ablak a kocsitokba akkor bocsi az előbbi bunkóságomért 18/f végzettsége: autószerelő
2014. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 tökmindegy, ha le van húzva az ablak is nagy melegben átjár a levegő, de attól még simán meg tud izzadni, nem hiszem el, ha nekem valaki azt mondja így nem tud megizzadni.
2014. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Az enyém napfénytetős, 4 elektromos ablakos (tehát lustaság mellett is le tudom mind tekerni), mégis belelehet izzadni a dugóban a napon, pedig az első 1/3ada fekete, a hátsó korom fekete és az összes többi ugye nyitva van.

Lehetsz bármilyen szerelő, a meleg az meleg.


A másik: a barátnőmet nem alázom meg más előtt. Ha valaki tényleg nem érti hogy egy nő is izzadhat, akkor kérdezze meg este kettesben, de nem mások előtt.

Ennek valahogy úgy kéne működnie hogy a szerelmed, családod, barátod megvéded még ha nincs is igaza, majd elmondod hogy nem értettél vele egyet. Nem pedig te is belerúgsz egyet;)

2014. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!