Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt eddig a 'legnagyobb'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a 'legnagyobb' féltékenykedés amit te tettél vagy veled tettek? Elég ok volt szakításra?

Figyelt kérdés
nem éreztem jól magam egyik este, barátom hívott, mondta furcsa a hangom, van-e nálam valaki, mondtam egyedül vagyok, kicsit rossz a közérzetem, lényeg, hogy nem hitte el, és mondta hogy átjön, de a telefont nem rakhattam le, hogy hallja, mi történik nálam. amíg beszéltünk felettem szomszéd valamit zörgött (panelház) és rám fogta, hogy ez biztos a szeretőm volt, aki már kopog az ajtón, hogy miért nem megyek az ágyba. amikor leért, átnézte a lakásom nem-e rejtegetek valakit, megnézte a paplant bűnös jelek után kutatva, azthittem ezzel ennyi, de ezután átnézte a szemetemet is, nincs-e benne a kondom csomagolása. ekkor már kiakadtam, de nem szóltam semmit, erre nekem esett, hogy úgyis rájön ha megcsalom, és biztos össze-vissza szexelek a háta mögött. szakítottam vele, és akkor én voltam a r.banc, mert szerinte azért lett vége, mert én megcsaltam fűvel-fával.
2014. ápr. 4. 00:59
 1/5 Grim13 ***** válasza:
100%
az én élményem elég összetett volt ezzel kapcsolatban ... egyszer mentem haza a egyetemről és a trolin egy fiatal nő telibe fújt a parfümével, magát akarta csak nem nézte merre áll a fej, közben találkoztam pár haverral akikkel beültem inni 1-2 sört meg beszélgetni de küldtem egy sms-t hogy kések mert haverokkal sörözök, mikor hazaértem már gyanús volt a nézése és rákérdeztem mi a baj (nőtől ilyet sosem kérdezek többet az is tuti :D) akkor rám lett zúdítva hogy a barátnői láttak engem egy másik nővel bemenni egy pubba... (ez az egyik haver csaja volt) és azt is látták hogy megpusziltam (nyilván jobbról is meg balról is ...) aztán én azzal zártam hogy megmagyaráztam, ing ledob megyek zuhanyozni, kifele jövet már azzal fogadott hogy akkor azt magyarázzam meg hogy miért van női parfüm illata a ruhámnak, az igazság szerinte túlságosan kamunak tűnik és különben is hányszor csalhattam meg mert ö sejtette .... stb. stb. stb., szakított... és még ő volt megsértődve mikor hétvégén visszajött hogy túlreagálta én meg mondtam hogy semmi baj de most "van nálam valaki" :D
2014. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az exed egy paranoid idegbeteg, a legjobb, hogy kivágtad, mint macskát sz....

Legközelebb mit csinált volna...? Kikötöz egy vizsgálóasztalhoz és hüvelykenetet vesz?? -.-

2014. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm dedikálja a Rudit ha Elmegyek otthonról,hazaérve ellenőrzi.Még eggyütt vagyunk :)
2014. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az exem akivel 19-20 éves korom között voltam, az után változott meg gyökeresen, hogy megkérte a kezem 3 hónap után.


Addig minden szép és jó volt... jól megvoltunk. De a lánykérés után nagyon behülyült.

Elkezdte mondogatni hogy nem kéne a barátnőimmel lógni suli után, hanem haza kéne mennem hogy msnen beszélhessünk...(távkapcsolat)

Aztán később már azt mondta hogy nem mehetek el velük mert megtiltja:D

Ezek után már az is jött hogy biztos azért akarok annyiszor elmenni velük mert csak alibi, és biztos megcsalom....

Ne beszélgessek a pasi osztálytársaimmal...

Ez a megcsalásos dolog egyre jobban elhatalmasodott rajta...folyton ordítozott velem, hogy ne táncoljak pasikkal (szalagavatós táncpróba ami kötelező volt)

satöbbi....


10 hónapja voltunk együtt amikor én meg a családom vidékre költöztünk bp-ről. plusz 30 km távolság a meglévő Bp Szeged mellé...


Épp exemnél voltam, erre nekiállt üvöltözni velem hogy biztos megcsalom az új szomszédaimmal...:D csúnyán összevesztünk. Azt mondta elmegy lehiggadni.


Másnap sírva jött vissza. Egész éjjel kimaradt. Telefont nem vette fel. Elmondta hogy összefutott a haverjával, és elmentek együtt egy buliba. Ott meg megismert egy csajt akivel összefeküdt, és hogy nagyon sajnálja, csak engem szeret.


Én mondtam hogy mivel megcsalt, akkor részemről vége ennek a kapcsolatnak. Szakítani akarok.


Erre paff...kaptam egy pofont. Én visszaütöttem. Csúnyán összevesztünk, de nem mert újra megütni. Volt ott k..vázás, öngyilkossággal fenyegetőzés stb... de végül is elhagytam.


Hát ide vezetett a nagy féltékenység. Ő csalt meg engem.


A férjemet 4 évvel később ismertem meg. Ég és föld a két ember, a kapcsolat és minden....végre boldog vagyok.


Ő még mindig egyedül van. Így 8 évvel a szakítás után is. Azért tudom mert megkeresett nem olyan régen. Vérig volt sértődve hogy férjhez mentem. Újra össze akart velem jönni. Azt hitte majd elválok..:D Panaszkodott hogy milyen magányos. Megírtam neki hogy ne is csodálkozzon rajta hogy senki nem marad meg mellette ha úgy bánik velük ahogy velem tette.


Pár sor után meguntam. Elküldtem a fenébe. Közöltem vele hogy letiltom és ne is próbáljon megkeresni.

2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én exem is betegesen féltékeny volt.. Meg alapból az egész felfogása mindenről nagyon beteg volt.

Amikor szükségem volt matek korrepetálós tanárra, mert nem ment 10.-be a matek, kerestem tanárokat, kiderült, hogy egy régi jó ismerősöm is korrepetál, amikor meg mondtam az akkori barátomnak, hogy ne jöjjön aznap hozzám át, mert matektanárhoz megyek, akkor elkezdett pattogni velem, hogy én márpedig nem megyek egyedül, mert ő is ottlesz velem, ha mástnem, az ajtó előtt fog ücsörögni, de nem hagyja, hogy egyedül üljek egy másik pasival egy szobában.


Volt még olyan is, hogy mondtam neki, hogy nem tudtam elolvasni még egy kötelező olvasmányt és ne jöjjön megint, mert ugysem tudok vele foglalkozni. Erre közölte, hogy őt nem érdekli, akkor is jönni fog, mert nem hiszi el, hogy olvasni akarok. Erre idejött, kérdezés nélkül bekapcsolta a gépen, és hangosan nekiállt videókat nézegetni, meg röhögcsélni. Aztán még ő volt megsértődve, hogy befogott fülekkel olvastam az ágyamon, mert ilyen bunkó vagyok, hogy nem nevetek vele a videón...


Elmentem nélküle egy koncertre a nevelőapámmal meg a nagybátyámmal, és táncoltam egy idegen sráccal, nagyon jól éreztem magam. Aztán amikor vége volt a barátom felhívott telefonon, hogy milyen volt, elmeséltem neki, azt is, hogy táncoltam egy sráccal, erre szakított velem telefonon, mert szerinte felér egy megcsalással az, hogy táncoltam egy fiúval. Másnap visszakönyörögte magát, de inkább nem ment iskolába, és követett engem az én iskolámig, hogy nézze, hogy kivel találkozok,kivel beszélek stb.. a facebook-okmat a haverjaival rendszeresen feltörték, hogy az üzeneteimet olvasgassák, és firkáljanak, hogy mekkora k*rv@ vagyok (bár alaptalanul), és erről sem mert mesélni nekem, csak mikor már szakítani akartam vele. De végül ki is dobtam, mert nem érdemes ilyen emberre időt pazarolni.

2014. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!