Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elérni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elérni azt egy embernél sem hogy szeressen?

Figyelt kérdés
A családomon kivül senki se szeretett még. Mind barátságban mind szerelemben, az én érzéseimmel senki se foglalkozik. Igaz hogy csendes vagyok de nagyon szeretetrevágyó amit a családomon kivül mástól még nem kaptam meg. Világ életemben mindig nekem kellett másokhoz alkalmazkodnom. Az iskolában is mindig igyekeztem másoknak segíteni de ők nem hálálták meg. Hozzám soha senki nem alkalmazkodna. Mindig igyekeztem másokat nem megbántani, de engem mindig megbántottak. L/22
2014. aug. 9. 16:23
 1/5 Sulek Péter ***** válasza:
100%
sose akarj alkalmazkodni mindenkihez :)legyen valaki akit imádsz tiszta szívedből és ő viszont :) csak neki felelj meg :)
2014. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy az egyben ugyanígy vagyok vele,csak srác vagyok.

Valószínűleg nem találkoztál még olyan sráccal,aki valóban szeretne,pedig milyen sokan vannak,el sem hinnék a legtöbben... Arra tippelek amúgy,hogy nem veszed észre az olyan srácokat,akik bizony szeretnének téged,csak hát közöttük is vannak bőven csendesek.

23/F

2014. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán mert túlzottan besímulsz, és görcsösen meg akarsz felelni.

Próbáld meg átgondolni h ki is vagy, mit szeretsz, mi érdekel...

Nem kell mindenkinek megtenni amit kér... lehet nemet is mondani + az ilyen embereket sajnos megpakolják, kihasználják... tisztelet a kivételnek


És ha már nem zavar, ha néha valaki nem kedvel, hidd el kialakul az egyéniséged...

Mert így szerintem te sem nagyon tudod, h merre tartassz... hogy legyenek állandó emberek az életedbe, ha túl gyenge vagy nemet mondani.


Viszont ne aggódj, jó ember vagy, szerethető, és ezt meg fogják látni akik neked valóak, csak rostáld ki azokat akik csak kihasználnak..

2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én pont az ellentéted vagyok. Nem vagyok alkalmazkodó, kompromisszumképes, inkább önző vagyok, saját magamnak akarok jót elsősorban, és ha kell, ezért kihasználok másokat. Nem szép dolog, viszont én szépen haladok előre az életben, míg azok, akik hozzád hasonlóak, az olyanok áldozatai, mint én. Nincs sok barátom, hisz igen sajátos stílusom van, amit nem mindenki tolerál, viszont ők mind igaz barátok, akikre mindig számíthatok, és fordítva is. Nem mellesleg nem is lenne igényem sok emberre magam körül, inkább antiszociális jellem vagyok. Párkapcsolatom is mindig volt. Elég erős jellem vagyok, nehéz mellettem igazán férfinak lenni, és erősebbnek lenni nálam, páran fel is adták a harcot, de a hosszú kapcsolataimban mindig sikerült a partnereimnek hozzám alkalmazkodni, mégis férfinak maradni. Nagyon ritkán fordult elő az életemben az, hogy megbántottak, nem is könnyű, mert nem szoktam magamra venni a dolgokat. 23/N
2014. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudok tanácsolni, hogy jobban válogasd meg a barátaid, illetve, hogy kivel jössz össze. Utóbbinál a belső tulajdonságaira fordíts egy kicsit több figyelmet. Nem azt mondom, hogy ne nézd a külsejét, csak ne ez alapján gyere vele össze. Ha valaki külsőre vonzóm, még nem biztos, hogy jó ember is. Ismerd meg jól, mielőtt belevágsz egy kapcsolatba.
2014. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!