Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » éreztetek már így? Mi rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztetek már így? Mi rá a gyógymód?

Figyelt kérdés
hogyis tudnám leírni, egyszóval szerelmi bánat, már más pasija van, én meg még mindig szeretem, nemtudom mit tehetnék még, eljárok szórakozni, ismerkedni barátokkal vagyok és igen olyankor segít, de úgy alakult hogy ma este nem megyek sehová, és itt látom hogy fentvan skypeon, meg a régi játékban amit játszani szoktunk az új pasijával és olyan nehéz megálni hogy ne írjak rá, de csak feltépném a sebeket, így viszont olyan nemis tudom rossz, a közérzetem, meg ez a magány, mit tehetnék hogy jobb legyen az ilyen pillanatokban?

2014. aug. 30. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Legelőször is kapcsold ki a gépet, vagy legalábbis ne nézegesd ezeket az oldalakat.

Kösd le magad valamivel, ha másnem, olvass.

2014. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnállak! De gondolj bele... Neki van más, magyarul te nem kellesz neki... Akkor meg gondolj arra, hogy miért is vágyódnál olyan után akinek nem kellesz?! Hidd el, találni fogsz egyszer mást. Jó ezt így könnyű mondani, erre jó gyógymód nincs. Majd elmúlik, ismerkedj új lányokkal, segíteni fog!
2014. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!