Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek meddig tartott elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig tartott elfelejteni azt, akibe szerelmes voltál (de csak plátói volt/viszonzatlan/nem merted elmondani)?

Figyelt kérdés

főként osztálytárs-szitukra gondolok,de jöhet bármi:)

kérlek,írjátok le,h mikor szerettetek beléjük és hogyan sikerült elfelejteni/mennyi ideig voltatok belé szerelmesek stb.



2014. aug. 31. 07:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Négy évig tartott.
2014. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát olyan 1-2 év alatt,1évig voltam szerelmes, viszont a mai napig gondolok rá, és fb-on ismerősök vagyunk,látom, hogy milyen barátnője van és örülök, hogy boldog :)


egy másik nagy szerelmem,akivel voltam is együtt rövid ideig,őt olyan 4 év alatt sikerült teljesen elfelejtenem...

2014. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 6,5 évig voltam szerelmes valakibe, aki soha nem lehetett az enyém. Aztán jött egy valaki, akit már meg tudtam érinteni, éreztem, és ha nem is viszonozta az érzéseimet, többet adott, mint az első.
2014. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bár még fiatal vagyok, azért ebből a rövid időtávból visszagondolva úgy hiszem, akik iránt ilyen vonzalmat éreztem, abba nem voltam szerelmes, csak nagyon tetszett. És viszonylag hamar, maximum pár hét alatt el is múlt az "szeretem életre-halálra, kell nekem, akarom, legyen ő a gyermekeim anyja" érzés. : D Akivel kapcsolatban viszont tényleg megközelítették az érzéseim a "szerelem" kifejezést, azt akár évekbe is tellett (egyiknél két év, a másiknál már csak egy), mire túltettem magam, és egy másik nagy volumenű érzelem kellett hozzá.
2014. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én plátói szerelmem már 3. éve tart, pedig több mint egy éve nem is láttam az illetőt. Kimutattuk mindketten az érzéseinket, de egy szerencsétlen, frigid balfsz voltam, rohadtul bánom hogy befordultam és nem engedtem közel magamhoz. Addig tedd meg az első lépést, amíg nem túl késő, mert te is így járhatsz.
2014. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

harmadik éve tart, közben volt két barátom is, mindkettőt nagyon szerettem, de valahogy ő mindig ott volt... részben ezért is lett vége mindkét kapcsolatomnak.

jelenleg úgy érzem, hogy soha nem fog elmúlni.

legjobb barátom ötödik éve van ugyanígy, szintén az osztálytársával. mindketten ugyanarra a külföldi egyetemre mennek, és ha jól tudom, szobatársak lesznek a lánnyal a kollégiumban. hát, nem cserélnék most vele.

lehet, hogy valamikor elmúlik, de az érzés mindig ott lesz, ha másképp nem, emlék formájában. kimondhatjuk, hogy "elmúlt" meg minden, de az biztos, hogy örökre nyomot hagy...:)

2014. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!