Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Netes kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes kapcsolatból lehet több, mint barátság?

Figyelt kérdés
Tesóm neten megismerkedett egy csajjal és azóta mindennap beszélnek, és engem nyaggat, hogy lesz-e ebből valami. Én nem tudom. Ha van, aki okosabb nálam, szívesen elfogadok segítséget. :) Köszi.

2014. aug. 31. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből szerinted lehet hiteles választ adni?

Lehet: Persze, akármi lehet belőle!

2014. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg a barátomat. :) Sokszor jobb is úgy. Ő először csak a belsőmbe szeretett bele mert még nem is látott rólam képet, így tényleg biztos lehettem benne, hogy nem csak azért kellek neki mert jól nézek ki (szerinte)
2014. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak neten keresztül nem. Ha találkoznak is, akkor kiderül, hogy megfelelnek-e egymásnak.
2014. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Én szerelmes lettem egy fiúba és állítólag ő is belém, de sajnos elköltözött Németországba és nem tudunk együtt lenni. Örökre a szívembe zárom.:(

15/L

2014. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet! Mert, miért ne?

Az első "nagy" szerelmemmel neten ismerkedtünk meg. 3 évig voltunk együtt, aztán szétváltak útjaink!

2014. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Hisz amíg így ismeretlenül barátkoznak, idealizálják egymást, és olyan dolgokat is beleképzelnek a másikba, amiről valójában szó sincs.
2014. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Neten ismertem meg a férjemet:) társkeresőn.


Sok ismerősöm van aki neten ismerte meg a párját.


Van élettársi kapcsolatban élő pár (fórum),

élettársi kapcsolatban élő pár (chat)

együtt járó pár (közösségi oldal),

házaspár 1 gyerekkel (társkereső),

házaspár 3 gyerekkel (chat) :)


Szóval minden esély megvan rá.

2014. szept. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. :) :*
2014. szept. 1. 12:41
 9/9 anonim válasza:
Nővérem a párjával 4-5 éve ismerkedrtt meg egy netes játékban (9D) a srác már eljegyezte nővéremet,és most költöztek össze :)
2014. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!