Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ebből a kapcsolatból?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből a kapcsolatból? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő átlagosnak tűnő problémám van.: a jelenlegi legjobb lánybarátommal jártunk még anno 2 hónapja kb két hetet...Nem tűnik soknak, de belézúgtam.. Szakításunk oka az volt, hogy gyerekesen viselkedett velem (pl: találkozásnál néha meg se ölelt, csak nevetve elment mellettem stb.. de keveset is találkoztunk véleményem szerint. Lényegtelen, ez az előzmény. Én viszont vagyok annyira empatikus, hogy visszaszerezzem és nagyon jóban legyünk, igaz nagy kűzdések árán, mert utána csináltam egy disznóságot. ( arra nem térnék ki). Tökéletes a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Minden nap beszélünk, suliba a szünetekbe szinte csak vele vagyok. (van, hogy esténkét 2 órát telefonálunk). Azonban van egy kis böccenő.. Néha sikerül olyan kis apróságokon összevesznünk amit egyikünk se akar.. De mindketten veszekedős típusúak vagyunk, "csak azért is nekem van igazam fajta". Ezen kéne megpróbálnom javítani, főleg nekem, mert ismerem magam és képes vagyok önkritikára. Valamint a másik probléma: megbeszéltük, hogy barátok maradunk jó hosszú ideig, mert idézem: "szeret annyira, hogy nem akar elveszteni". Viszont látom mindkettőnkön, hogy többet akarunk de nem lehet :( És igaza is van, mert csak hosszú kapcsolatot szeretnénk, ha pedig összejönnénk akkor nem lenne az.. Sebaj. Szüleim is ismerik már (akkor mutattam be mikor már barátok voltunk). Osztálytársai mondják neki, hogy szerintük több van köztünk, mint barát, mert állandóan ölelgetjük és puszilgatjuk egymást. Amikor ez a lány fülébe jutott, elkezdte zavarni és azóta kevesebbet is engedi. Engem viszont zavar, hogy ennyit ad mások véleményére.. Őszintén?! LESZAROM mások véleményét. Mit csinálhatok ez ellen? Engem cseppet se érdekel mások véleménye, csak barátok vagyunk és kész. Imádom a lányt, ő a szívem csücske <3 Köszi a segítséget és a gyors válaszokat. Elnézést, hogy ilyen sok kötőszót használtam, de rám jött az öt perc. Ő 16 lesz, én pedig 17:) sziasztok

2013. febr. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Deédii :)
2013. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt jegyezdmeg barátom:"a nőknek mindig igaza van"


31/F

2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha beléd lenne annyira esve mint ahogy te belé, akkor ő is leszarná mások véleményét. Csakhogy látszik, hogy nem ez a helyzet.


Most ezzel megszívtad, mert olyanba estél bele, aki nem fogja tudni viszonozni. Jobb ha közben keresel más alternatívát is, hátha az jobban bejön.

2013. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:

Kérdező, ellentmondasz magadnak :D lesz@rod mások véleményét, mégis tőlünk kérsz tanácsot :)

Ugyanakkor sajnos egyet kell értenem azzal, hogy a lány viselkedése alapján ebből tényleg nem szabad többet várni barátságnál. :(

2013. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!