Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire jó ez az előítélet egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez az előítélet egyes embereknél?

Figyelt kérdés

A párom, és köztem 28 év korkülömbség van.

14 hónapja vagyunk együtt, és tökéletesen működik a kapcsolatunk.

A kérdésem az lenne, hogy miért ítélik el az ilyen kapcsolatokat az emberek nagy része?

Nekem még ilyen gondom nem volt, de érdekelne, mert láttam, hogy nem egy olyan kérdéa van, ahol apakomplexusozzák a kérdezőt, ha neki egy 10-15-20 évvel idősebb pasas tetszik...

Ugyebár nem vagyunk egyformák, kinek ez, kinek az.



2014. aug. 31. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Többségében az irigység vezérli őket. Álltalában akit

megnéznek, az az idős pasi-bombanő páros. Aki pedig

ebből kilóg, hiába a korkülönbség, fel sem tűnik nekik.

2014. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én nem ítélem el, csak nem tartom hosszútávon működőképesnek a döntő többségüket.

Ahol akkora a korkülönbség, hogy az egyik fél gyermeke lehetne a másiknak, az legtöbbször pár évig működik, utána nem. És ezért szerintem kár éveket elpazarolni.

2014. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

nem régen még én is előítéletes voltam...mára szinte teljesen sikerült legyőznöm szerencsére...a legjobb barátom 20 éves barátnője 14...sokan ezt is elítélik...én viszont láttam, hogy a korkülönbség ellenére boldogok tudnak lenni...régen lehet máshogy néztem volna egy ilyen párra...de a boldogság a lényeg nem a kor...szóval remélem ti is nagyon boldogok vagytok/lesztek :) mások véleménye meg ne érdekeljen...biztos irigyek arra, hogy boldogok vagytok...ilyenek az emberek sajnos...


21F

2014. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves #3 válaszoló!

Aranyos vagy, köszönjük szépen! :)

2014. aug. 31. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
20 év már egy generáció, és furcsa az embereknek, ha olyannal van együtt valaki, aki az apja/anyja lehetne. Ettől függetlenül működhet.
2014. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk "csak" 18 van. Érdekes módon a családom és a barátaim elfogadták ezt, nem szólnak bele. Rám bízzák, ha boldog vagyok, nekik mindegy, ki a párom. Sőt, kifejezetten kedvelik őt.


Viszont az ismerősök, akik nem állnak annyira közel hozzám, na ők mindent mondanak. Pofára fogok esni, át fog verni, amúgy is hogy nézünk már ki, az apám lehetne, miért nem választok hozzám illőt, annyi korombeli pasi van, miért vénember kell (40 alatt van), csak mutogatni kellek neki, majd lecserél egy még fiatalabbra, biztos nem vesz komolyan, csak dugni kellesz, stb.


Nekem az apakomplexussal még csak a barátaim jöttek poénból, ezt senki nem mondja, mert tudják, hogy szuper apám van akivel jobb kapcsolatom nem is lehetne, így nem ebben keresendő a "magyarázat".


Hogy mire jó ez nekik? Ki tudja. De őszintén kívánom nekik, hogy ez okozza életükben a legnagyobb örömet, hogy ilyeneken csámcsognak. Én szerencsére mindig olyan típus voltam, hogy nem érdekelt, ki mit mondott rólam. Elég öntudatos, magabiztos vagyok, soha nem vettem fel a negatív kritikát, csak ha építő jellegű volt. Amíg én jól érzem magam, addig semmi nem zavar.

2014. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!