Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok róluk? Előítél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok róluk? Előítélet a cigi miatt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. 14 éves lány, aki nem a legszebb és nem a legvékonyabb(nincs sok barátja/barátnője, nem olyan ismert) és a barátja, aki 15 éves, jól néz ki, helyes, sok haverja van, mindenki bírja és cigizik több éve. De ettől nem rossz ember, nem másabb senkinél. Első ránézésére (vagy mikor a cigit megtudjátok) mi lesz az első gondolatotok?

2013. nov. 27. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Soksok mínusz a cigiért.
2013. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
nálam a cigi kizáró ok
2013. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
a cigitől nem leszel menőbb kislány.
2013. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

hat a cigi egy 15 eves kezeben?Tobb eve cigizik? Nem rossz, ezt igy kell csinalni! Persze, hogy mindekinek eloiteletei lesznek, s elsosorban azt gondoljak, hogy mekkora troger.

Masreszt szerintem a szulok hibaja.

u.i. a cigi nem tesz menobbe, csak hatralni fog a kesobbiekben

2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, a szülei miatt van a cigi. Tudom, itt egyáltalán nem a menőség számít, én (a lány) nem kezdenék el cigizni, csak mert a barátom igen.
2013. nov. 27. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Mi az,hogy a szülei miatt van a cigi??? Az apja közölte vele hogy fiam letépem a fejed ha nem dohányzol!! Ekkora hülyeséget rég hallottam!!
2013. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát...nem mondanám,hogy a cigi a szülők hibája feltétlenül...

Az én szüleim sem cigiznek,mégis cigiztem...14 éves koromtól...A haverjaim miatt...és nem azért,mert mekkora csíra lettem volna,hogyha nem gyújtok rá,hanem mert kimentünk valahová,és akkor ez mekkora zsírcsászárság,és ökörködtünk,stb...aztán megszokássá vált.Végigcigiztem a közepet,aztán egy éve rájöttem,hogy nem kell.mert full hülyeség.Semmihez nem ad hozzá.


Nálam nem kizáró ok,ha egy csaj cigizik,de pl -mostmár. exemnek is megmondtam,hogy amíg cigizik,tőlem puszit,csókot,semmit ne várjon...az nem tetszett neki...

2013. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
így amit leírtál az alapján a tipikus csajok kedvence kategória aki bárkit megkaphat, de senkit sem akar hosszútávon és nagyon gizdának képzelheti magát. szerintem nagyot koppansz ha összejössz vele.
2013. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem rajongok a füstölgő büdös kéményekért!
2013. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a cigi azt jelzi hogy copni is cejet nagyon..
2013. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!