Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok? ( Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Most csöppentem bele a gimibe , amit egyszerűen utálok.Tele van kétszínűbbnél kétszínűbb emberekkel. Tudjátok , az olyan fajta emberekkel akik a képedbe jó pofiznak , utána kibeszélnek. Tisztelet a kivételnek.Onnan kezdődött a baj , hogy megtudták a ki a barátom. Ő pont most ballagott, ahogy én jöttem , bátyám egyik legjobb haverja , összejöttünk. Pedig az egész csak egy laza kapcsolatnak indult , de már egy éve együtt vagyunk , és nagyon szeretem. Ő az első barátom akit igazán szeretek. Tulajdonképpen ő az első nagy szerelmem. Emiatt a szörnyűséges bűnöm miatt elkezdtek a lányok csúfolni az osztályomba. Hogy kis k*va vagyok meg hogy úgy se bírom még sokáig megtartani. Nagyon durva dolgokat vágnak a fejemhez , pedig én úgy gondolom nem adtam rá okot. Nem vagyok ez a jópofizós ember , néha inkább megtartom magamnak a véleményem mert úgy is vita lenne belőle , nehezen engedek magamhoz közel embereket, és az ilyen felszínes emberek meg főleg nem vonzanak , emiatt már rögtön elkönyveltek beképzeltnek is.Lehet ez is a baj , de nem hiszem hogy emiatt folyamatosan csesztetni kéne , már mint ha én is békén hagyom őket , akkor nekik mi közük hozzám ? Nagyon rosszul érzem magam , néha hányingerrel megyek be emiatt a suliba , általában azt játszom hogy nem érdekel , de legbelül nagyon is fáj. Barátomnak nem akarom elmondani , magam akarom megoldani a problémám.

2014. márc. 17. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!

Rengeteg az ilyen ember a mai világban, aki nem részegeskedik, és fekszik össze mindenkivel, azt kifogják, mármint az ilyen idióta közösségekben.

NEM SZÉGYEN, ha neked normális kapcsolatod van. Irigyek, és éretlenek ilyen korban ők, kinövik majd.

Ne foglalkozz velük, örülj, hogy van aki szeret téged úgy ahogy vagy, és gondolj bele hogy nekik sosem lesz normális kapcsolatuk. :)

2014. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Coney válasza:
Irigyek.. :)
2014. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ritka az, hogy 15 evesen valakinek igazan jo es komoly kapcsolata legyen, szerintem nem igazan tudjak kezelni a dolgot, esetleg irigyseg is lehet.

Ezen en is atestem, nem voltam sem jopofizos, sem divatos, mindig laza voltam es nem igazan erdekelt masok velemenye. A zenei izlesem is nagyban kulonbozott, szoval en voltam a non-komformista, de egy ido utan mar nem erdekelt. Nem foglalkozhatsz mindig masokkal.

Ne vedd fel, nem relevans a velemenyuk. Suliban sajnos ra vagy kenyszerulve, hogy veluk legyel, de a szabadidodben nem, azt toltsd ugy ahogy neked jolesik. Elobb-utobb raunnak, illetve ha nekik is lesz majd egy rendes kapcsolatuk akkor abbahagyjak.

2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ők durvák veled, legyél te is durva. Vágd a fejükhöz, hogy bezzeg ők nem kellenek egy ilyen fiúnak, és állj ki a kapcsolatod mellett. Mindenféle plázacicák ne karmoljanak már szét ilyesmit! Állj a sarkadra! Sok sikert.
2014. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 a másik én válasza:
Most mondanám, hogy az ilyen emberekkel nem érdemes foglalkozni (mert amúgy nem is érdemes) de az ember egy bizonyos szint után már nem tud nem foglalkozni dolgokkal. Átérzem a helyzetedet gimnáziumban teljesen ugyan ilyen osztályom volt, megnyugtatlak ez enyhülni fog. Élj továbbra is boldog párkapcsolatban a barátoddal és tudom nehéz de próbálj meg ne foglalkozni az idiótákkal, már bocs a kifejezésért. Kitartást
2014. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a vaj hogy nem akarok leereszkedni az ilyen elkényeztetted fél kiló alapozó a fejen cica babákkal vitába , mert ha egyszer kinyitom a számat , annak nagyon durva vége lenne. Eddig is úgy mondd leszartam , de nem szállnak le rólam , és azért még is rosszul esik mindig egy ilyen közösségbe lenni egész nap :(
2014. márc. 17. 21:31
 7/8 A kérdező kommentje:
* vaj helyet bajt akartam írni
2014. márc. 17. 21:32
 8/8 a másik én válasza:
Ki akarnak készíteni, ha vitába szállsz velük előbb utóbb ideges leszel, elérik amit akarnak. Viszont azt utálják az ilyenek ha nem érik el amit akarnak, nevess rajtuk és sajnáld őket, ha nekik erre van idejük, hogy más életét tönkretegyék, igen szegény emberek magánélet nélkül.
2014. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!