Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes vagyok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok vagy nem? Lehet ilyen érzelmekre egyáltalán alapozni?

Figyelt kérdés

Két éve jöttem össze a párommal, de akárhogy szerettem volna, nem lettem szerelmes. Vagyis pont ez a baj, hogy nem tudom. Sosem éreztem olyan óriási lángolást, de valahogy mindig tudtam hogy vele akarok lenni, és jó is vele, mégse vagyok boldog. Az elején nagyon jó volt a szex, most meg már nem is kívánom. De olyan szinten nem, hogy már annyira nem kívánom a szexet, hogy mással se akarnám csinálni. Sose csaltam meg, nem is terveztem, és nem is fogom, de ő azt hiszi azért nem kívánom mert biztos van valaki más.

Ne higgyétek hogy egy szemét köcsög! Arany szive van, kedves, helyes meg minden, jól megy vele az együtt élés, szóval együtt vásárolunk, főzünk, takarítunk, mint egy igazi család. Csak valahogy hiányzik egy darab, hiányzik az hogy szerelmes legyek, hogy újra olyan jó legyen a szex mint akkor régen. Belekezdeni sincs kedvem, inkább csak hozzábújok és elalszom.

Mit csináljak, segítsetek! Úgy érzem hogy elhervadok, és felemészt a bánat! Egyszer hozzá akarok menni feleségül és egy halom gyereket szülni neki, egyszer meg legszivesebben összecsomagolnék és eltűnnék örökre. Bent ül a munkahelyemen és csak bámul engem, mert azt hiszi megcsalom, és nagyon fél mert már sokszor mondtam neki hogy nem bírom tovább csinálni.

Ha nincs velem amikor szabadnapos vagyok, egész nap csak fekszem és olyan filmeket nézek amiken tudok sírni. Ha romhalmaz a lakás, akkor sincs erőm nélküle semmihez, sokszor egész nap éhezek mert nélküle nincs bennem túlélési ösztön.

Nem értem magamat, nem értem ezt az egész helyzetet, és senkivel sem tudom megbeszélni mert ha kiderülne hogy ez van, akkor alapot adnék azoknak akik már eleve pletykálnak rólunk.

Szóval el vagyok veszve és ő már régóta el akar jegyezni, mindezt amit ide leírtam, ugyanezekkel a szavakkal elmondtam neki. Azt mondja, kizárt hogy nem vagyok szerelmes, ő tudja hogy az vagyok, csak nem engedem hogy boldoggá tegyen.

Nem tudom mit tegyek. Már semmim sincsen, elvesztettem a józan eszemet, és ha így folytatja, elvesztem a munkámat is, mert egész szabadidejében bent ül és nem hagy dolgozni.


Amikor átölel, akkor érzem csak boldognak magam. Máskor olyan vagyok mint egy kis nyuszi aki felett köröz a sas, és nincs hova bújnia. Nincs sok időm hátra, egyszer úgyis döntenem kell. Talán ti tudtok segíteni, kívülállóként hátha észrevesztek valamit amit én nem. Lehet egy kapcsolatot arra építeni, hogy az életben megálljuk együtt a helyünket, csak nem vagyunk szerelmesek? Vagy ez csak még rosszabb lesz?



2014. szept. 1. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
H tegnap zártad volna le ezt a kapcsolatot, már akkor is késő lenne. Abszolút nem hogy szerelmes nem vagy, de még érzés sincs.A kényelmet és a pénzt viszont szereted a párodon keresztül.
2014. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz!! Akkor is vele voltam amikor nem volt pénze, akkor is vele voltam, amikor 60 ezer forintból kellett megélnünk! Kereshettem volna gazdag pasit, de nem tettem! És milyen kényelem?? Sokat teszek ezért a kapcsolatért, de amikor veszekedik velem, akkor elmúlik a túlélési ösztönöm.

Érzelmeim pedig sajnos nagyon régóta már senki fele nincsenek, mert folyton csalódnom kellett mindenkiben.

2014. szept. 1. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Epp megprobalhattok par nap vagy het szunetet tartani.Addig el tudod donteni jo e egyedul vagy hianyzik es vele akarsz lenni.
2014. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok.Szerintem de depis is vagy egyebkent.Nezz utanna a tuneteknek a neten ha ugy erzed.
2014. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, erre már én is gondoltam, csak mivel egyetlen napot sem birok ki nélküle, egy hét alatt szerintem felakasztanám magam.
2014. szept. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!