Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

van egy srác, régen randiztunk, de végül sosem jöttünk össze, bár nem volt különösebb oka, hogy miért nem... más fele sodort minket az élet (ő elment egyetemre sok-sok megyével arrébb, én maradtam, majd Budapestre költöztem, ami még mindig nem azonos az ő városával...), de most ő is felköltözött, új egyetemet kezdett itt. Az elmúlt időnem megint nagyon sokat találkozunk, hetente 3-4-szer, köztük olyan romantikus programok is vannak amik már többre utalnak. Mi mindig "flörtölve" beszélgetünk, pl.: úgyis össze fogunk házasodni, jajj úgyis összetartozunk stb., de ez csak úgymond "poén"... de sosem történik semmi. Elkezdtem eltemetni a dolgot, hogy ő ezt tényleg csak viccből gondolja, mert nagyon összezavarodtam.


Viszont! Gólyatáborból nem kissé ittasan olyanokat ír, hogy hiányzom neki, rengeteg szivet küldd, stbstb.

Részeg ember őszinte?



2014. szept. 1. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem létezik már ha a fiú meleg
2014. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A részeg ember a legőszintébb a világon.Lány fiú barátság?Háát,igenis meg nemis.Előbb utóbb ha 2 ember sok időt tölt együtt vagy bírják egymást összejönnek vagy elkezdenek egymás iránt érezni valamit amiből később kapcsolat lesz,ritka eset mikor nem lesz semmi bár én olyanról még nem hallottam.Szóval SZERINTEM (ez csak az én véleményem) hosszú távon nem nagyon van ilyen :)
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig szeret téged. Lépj, ha te is össze akarsz jönni vele.

L

2014. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1: hát, ő biztosan nem az :D


#2: igen, értelek, én is így gondolom, de nem mindig kölcsönös. a baj az, hogy én megint kezdek érezni valamit iránta. ennek ellenére, akármennyire is a világ legtermészetesebb és legjobb dolga vele lenni, mégis feszült vagyok mellette egy kicsit. na jó, nem kicsit...

2014. szept. 1. 22:35
 5/11 A kérdező kommentje:

#3: de HA esetleg nem, akkor elrontaná a barátságunkat az egész. amikor elment gólyatáborba megfogadtam, hogy nem írok neki, mert kíváncsi voltam, ő keres-e... és ugyebár, mint írtam, keresett, már a második napon. szeretném megvárni hogy ő lépjen, pont ezért.


másrészt, nem buta srác, én meg nem biztos, hogy 100%-osan tudom leplezni, szerintem pontosan tudja, mi a helyzet... :)

2014. szept. 1. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik férfi-nő/fiú-lány barátság, és melegnek se kell lenni hozzá, tapasztalat, de a ti esetetek nekem úgy tűnik, nem ilyen.
2014. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vad-Ász ***** válasza:
Létezik , de az egyik fél mindig többet érez egy picivel.
2014. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Nekem van ilyen barátság, az életemben, mindketten heterok vagyunk, és felnőttek, egyszerűen csak más jön be, soha nem tekintettünk egymásra másképp.
2014. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De épp ez az, mi egyszer pár éve már tekintettünk. Aztán persze messze voltunk egymástól, volt neki is és nekem is egy hosszú kapcsolatom azóta, most viszont mintha megint ott tartanánk, mint akkor... csak úgymond "felnőtt" verzióban, amikor nem kell hazaérnünk este időben, hanem egyedül élünk, egy városban. És most sokkal többet vagyunk együtt. Na mindegy, persze ezzel úgysem tudok mit tenni, majd kiderül, ha visszajött gólyatáborból, hogy csak a szája járt-e. :) Én biztos nem fogok lépni, nem akarom elrontani. Ha még sokáig nem lép ő sem, akkor az is elárulja, mit akar, és így könnyebb lesz vele lenni.
2014. szept. 2. 00:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha én lennék ilyen helyzetben, és egyikünknek se lenne senkije, én lépnék, jobb hülyét csinálni magamból, mint nem csinálni semmit. :-)
2014. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!