Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mi fér bele a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi fér bele a férfi nő barátságba? Már ha létezik egyáltalán. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én valójában sosem hittem abban, hogy a szó szoros értelmében létezhet férfi és nő között barátság.

28 éves vagyok és most van egy srác, akivel volt közünk egymáshoz több megszakítással, de nem voltunk kapcsolatban és én nem éreztem úgy jól magam. Viszont amióta letisztáztam vele, hogy jobb, ha nincs közöttünk semmilyen testi kontakt, azóta sokkal jobban érzem magam a társaságában. :)

Persze vonz nagyon, mint férfi is, de a tapasztalataim alapján így sokkal jobban elvagyunk egymással, hogy csak beszélgetünk, nevetünk.

Kinek mi a véleménye az ilyen kapcsolatokról?



2014. máj. 27. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? Miért kéne mindenkire potenciális jelöltként tekintenem? A gatyámban bírom tartani a farkam.
2014. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az fér bele ami egy férfi-férfi és nő-nő barátságba. Tehát nincs csók, szex meg ilyenek. Barátnőddel sem csinálod ezeket, nem? Ha ő is csak barátod, akkor vele se. Ennyi.
2014. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de ha vonzódtok egymáshoz, az már nem a barátság kategória.

Nekem ami belefér: jókat beszélgessünk, számíthassunk a másikra, esetleg közös szórakozás. Ami nem fér bele: ölelgetés, puszilgatás, együtt alvás, több meg pláne nem.

2014. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 homo ludensz ***** válasza:
Nekünk a barátnőmmel nincs tabutémánk és fél szavakból is megértjük egymást. Senkivel olyan felszabadultan nem tudok beszélgetni mint vele és nem csak jó hallgatóság. Minden együttlétünk mind kettőnk számára feltöltődés és mind kettőnknek van családja és saját élete. Nem titkos pásztorórák ezek bár sokan így értelmezik a "barátnő" csak arra való.
2014. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as válasz érdekes :)

Valóban, ha vonzalom van, akkor azt minek hívják? De tényleg.

Mind a kettőnknek van kapcsolata és nem kockáztatnánk, de ezért nem fogunk nem találkozni, mert fontosak vagyunk egymásnak, de a szabályok léteznek és nem lépünk át határt.

Jó együtt néha nevetni, sokat beszélgetni, kb ennyi.

2014. máj. 27. 11:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor működik a legjobban a férfi-nő barátság, ha a két fél egymáshoz nem vonzódik fizikailag. Ha el sem tudod képzelni, hogy megcsókold, vagy lefeküdj vele, mégis jól érzed magad a társaságában, akkor barátság.
2014. máj. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Valóban, ha vonzalom van, akkor azt minek hívják?"

Pont így: vonzalom

A barátság az barátság, a vonzalom az vonzalom.

2014. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Hát, figyelj, én tinédzser vagyok, és van egy lánybarátom, akivel mindig, amikor tudunk, ölelkezünk, és nagyon szeretjük egymást, mint barátok, ha nem beszélünk, akkor hiányzunk egymásnak, mindenki azt gondolja, hogy járunk, de azok tévednek..
2014. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos kor után létezhet. Nekem csk pasibarátaim vannak, mert a lányok állandó vernyákolását és kiszámíthatatlanságát nem tudom elviselni. :)
2014. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és nekem még az együttalvás is belefér. Volt már ilyen, filmeztünk, aztán szundi. És ennyi. :)
2014. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!