Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Barátnőm egyetemista lesz, és pestre költözik, én győri vagyok, és szeretem őt, de félek a hosszútávú kapcsolattól.

Szerintetek érdemes megprobálni?

Elég féltékeny tipúsú fiú vagyok, és kicsit parázok attól, hogy ott összejön valakivel. Az az igazság, hogy a szülei is költöznek pestre, és ott fognak élni, tehát nem fog minden hétvégén "haza jönni". Szerintetek működhet?

Mivel én idén éretségizem, nem hiszem hogy lesz időm felmenni minden hétvégén hozzá.. 2 évet kellene kibírnunk távkapcsolatban, Érdemes kipróbálni, működhet a dolog? Erre szeretnék választ kapni, és a véleményetekre is kíváncsi vagyok!

Köszönöm :)



2014. szept. 1. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Győrből Budapestre járni minden hétvégén nem akkora probléma szerintem. Időben sem annyira sok, ha IC-vel vagy gyorssal mész. Viszont az már problémásabb az ilyen helyzetekben, hogy a lány meg fog ismerni új embereket és lehet, hogy lesz olyan aki jobban bejön neki mint te.


Miért kell 2 évet kibírni, ha most fogsz érettségizni?

2014. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

99% hogy nem fog mukodni. A csajod bekerul egy baromi izgalmas kozegbe, ahol csak uj zsizsegnek majd a jobbnal-jobb pasik.


Igy jartal baratom, torodj bele. Rengeteg ilyet lattam mikor meg egyetemista voltam, konkretan a felesegem is ugy jott egyetemre, hogy otthon maradt elete elso nagy szerelme, akibe tenyleg fulig szerelmes volt.


Mig meg nem ismerkedett velem :)

2014. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mennyire megbízható a barátnőd, és hogy mennyire szeretitek egymást, győr és pest közt nincs olyan nagy távolság , én a volt barátnőmmel 5 évig voltam távkapcsban és köztünk 200km volt
2014. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem megbizhatosag kerdese. nehogy mar 18 evesen orokre elkotelezze magat :) Elotte az elet, tessek ismerkedni, probalkozni, hogy az ember ne 30-40 evesen jojjon ra hogy elment a vonat.
2014. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ködszönöm a válaszokat, nagyából mi is úgy döntöttünk, hogy szakítunk,

1. válaszoló,

Mivel maradok szakmára ezért +1 év..

2014. szept. 2. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig lehet h mukodott volna, de igy sose fogod megtudni sajna.
2014. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!