Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy szerezhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy szerezhetném vissza? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régóta kavarunk(osztálytárs). Nagyon szerettük egymást. Kb fél éve csókolóztam egy másik sráccal, és azóta nem érez irántam már ugy. Most is kavarunk de közel sem ugy..Nagyon megbántam és akármit megtennék h ugyanazt a szerelmet érezzem. Én ugyanugy , sőt jobban szeretem őt, de ő engem már inkább csak barátként.

Most kaptam egy esélyt h visszakapjam. Tehát folytatjuk a kavarást és azt beszéltük meg h ha visszajön a nagy szerelem érzése akkor jo ha nem akkor abbahagyjuk.

Mindenképpen vissza szeretném szerezni őt, segitsetek légyszi mit tehetnék?

Igy is sokszor irom h szeretem, hiányzik.. de nem kapom vissza ezeket a szavakat..a csókjából viszont érzem h szeret még..

Suli közbe ugye nem tudunk smárolni, mert a többiek nem tudják, hozzám meg már annyira nem akar jönni..megy a busza..stb..



2014. szept. 2. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Kavarás, mint szerelem? Akkor ez nem is volt kapcsolat.... miért akarod vissza ugyanezt? Ugyanúgy kavartok... az akkor se volt kapcsolat, most se az.

Egyébként ha mással tudtál smárolni, nem szeretted te annyira, sőt.


Elég gáz egy csaj vagy, inkább húzd le magad.

2014. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne kapaszkodj annyira, akkor majd észbe kap.
2014. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!