Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a vőlegényem szerelmét?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, a párom választás elé állított. A vőlegényem egy év után bejelentette hogy nem lesz esküvő, mert ő nem áldoz erre pénzt, valamint gyereket se akar már, pedig nem erről volt szó! :( Együttélni együtt akar, és benyujtotta már az elvárásait is, én nem szólhatok semmit! Vagy elfogadom, hogy így fogok élni, ahogy ő előírja, vagy "szép és okos nő vagyok, találok majd jobbat". Én viszont szerettem ezt a férfit, évekig megbíztam benne és boldog voltam hogy feleségül is kért! Boldog voltam, hgoy engem akar gyerekei anyjának! És most nem tudom mi történt, hirtelen pár hét alatt megváltoztatta az elképzeléseit. Külföldön dolgozik, és ő egy komoly férfi volt! Most felhív és a telefonba flegmán beszél velem! :((

Adjatok tanácsot, de ha lehet ne azt hogy hagyjam el, mert az nem áll módomban.



2014. máj. 18. 08:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Talált magának másik nőt külföldön, ez szinte biztos és még meg is zsarolt. Olyan meg nincs, hogy nem áll módodban elhagyni, de ha neked az kell, hogy a szexrabszolgája legyél egy életre (mert másra nem leszel neki jó, maximum cseléd munkára), akkor "maradj csak vele".
2014. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más választásod nincs! Nem fog csak úgy megváltozni, inkább hagyd el ha igazán boldog életet szeretnél.
2014. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy nem talált másik nőt! Nem beszéli a nyelvet! És egyébként is ő komoly gondolkodású, legalábbis addig az volt! :(
2014. máj. 18. 08:53
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Igen ez lenne a legmegfelelőbb, de én már 32 éves vagyok, és gyereket szeretnék! :( Ő pedig pont most gondolja meg magát??
2014. máj. 18. 08:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz amit akarsz.

Na félre a tréfát.

Eszedbe ne jusson egy ilyen férfihoz hozzámenni és még gyereket is szülni neki. Vagy egyedül akarod nevelni a gyerekedet? Vagy esetleg többet is?

Mi a franc van veled!?!? Ébredj már fel csipkerózsika!!!

Ha valóban szép és okos nő vagy akkor pedig főleg!

10 év házasság után szokott így ellaposodni a dolog, nem pedig jegyesség után.


Ez nem az a férfi, akit te szerettél! Az a férfi nem ad ultimátumot, az a férfi el akart venni és gyereket akart. Ez pedig már nem az a férfi!


Nem áll módodba elhagyni? Miért? Ő az egyedüli férfi azon a szigeten ahol laksz? Vagy még tart a lila köd és szerelmes vagy? Ha már flegmáskodik is, akkor már rég más csajon jár ez esze.


Pont egy ilyen "pár hét alatt megváltozott elképzelést" éltem meg közelről. Hát sajnos ott is kiderült, hogy egy harmadik van a dologban, pedig tagadta rendületlenül. Most meg ott áll szegény, és azt sem tudja hogy melyik bolygón lakunk, annyira kicsúszott a lába alól a talaj!


Ultimátumra ultimátum a válasz. Lássuk szeret e? Tud e érted küzdeni? Mert ha benyögsz neki valami komolyabbat kiderül, hogy meg akarja e oldani, vagy rögtön lelép.


Üdv.

2014. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nem áll módodban, legfeljebb olyan, hogy nem akarod elhagyni. Mert boldogtalanul élni, szenvedni akarsz? Küzdeni valamiért, ami már nem lesz, valakiért, aki már nincs, akarsz, és folyton ezen rágni magad? Hogy mi a baj veled? Hogy mit tehetnél, hogy jó legyen? Hogy milyen trükkökkel vedd rá, hogy mégis úgy legyen, ahogy te akarod? Játszmázni akarsz?

Neked sem kell belemenned valamibe, amit nem akarsz, de neki sem. Ő úgy döntött nem akar esküvőt, és gyereket se, te meg feleség, és anya akarsz lenni. Minél hamarabb szakítasz, annál hamarabb leszel túl rajta, én azt mondom.

2014. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szépen köszönj el tőle.Ez a legokosabb amit ebben a helyzetben tehetsz. Természetesen kapaszkodhatsz tovább, és alázhatod magad szana szét, de szerintem nem kéne. Ennek a kapcsolatnak vége, maximum még a cselédje lehetsz, de több sosem. Te döntesz.
2014. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Sajnos az én helyzetem sem egyszerű. Van egy beteg anyám, akit ápolnom kell. A félretett pénzünk kb. két hónapra elég. A mostani keresetem nem elég kettőnknek, nagyon be kell osztani. Lépni nem tudok, mert költözni sem, ahhoz is pénz kell. És akkor még mindig itt van anyám, aki jövedelem nélkül van.

Ismerőseim mondták, hogy de jó nekem, mert "dől a lé", hát én nem úgy vettem észre...

2014. máj. 18. 09:04
 9/19 anonim ***** válasza:
Tegyél meg mindent a listáról, amit csak kér. Végül is, miért is hagynád el? Házasság nélkül is fel tudod magad vele csináltatni. Attól még szülhetsz neki gyereket, amennyit akarsz.
2014. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként 32 évesen hogy jött össze, hogy egy pasira rendezed be az életed?
2014. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!